Hemen Ara

Suudi Arabistan Konteyner Taşımacılığı

Suudi Arabistan Nakliye Seçenekleri

Türkiye ve Suudi Arabistan arası büyük ve yüklü tonajlı malzemelerin kara ve denizyolu ile sevkiyatını yapıyoruz. Suudi Arabistan’ a yük göndermek isteyen büyük işletmelerin yüklerini konteyner taşımacılığı ile ihraç ediyoruz. Taleplerini güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Suudi Arabistan konteyner taşımacılığı hizmetlerini denizyolu nakliye hizmeti ile de yapabilirsiniz. Türkiye ve Cidde nakliye işlemleri yapıyoruz. Firma olarak yapılan tüm hizmetlerimiz belgeli ve güvenlik sertifikalıdır. Taşınan mal ve ürünleriniz sigorta kapsamındadır.

 Uluslararası taşımacılık yapan nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer alan şirketimiz Suudi Arabistan-Türkiye, Türkiye-Suudi Arabistan gibi tüm dış ticaret faaliyetlerini sürdüren firmalara aracı kurum olarak ulaşım hizmeti sunuyoruz. Dış ticareti sorunsuz yapabilmeniz için konteyner taşımacılığı konusunda yetkili ve bu işi bilen yetkin firmaları tercih etmelisiniz. Her türlü standart hizmetin sağlayan Open Top, Flatrack, Platform, Reefer containers gibi tüm ürünlerin temininide sağlamaktayız.

 Suudi Arabistan Konteyner Taşımacılığı Kural Ve Kaideleri

 Suudi Arabistan en fazla ihracat yapılan ülkelerden biridir. Konteyner taşımacılığı ağında, ulaşım, trafik, teslimat, gibi çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Lojistik firması olarak yeterli ve dayanıklı ekipmanlarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Gerekli yasal antlaşmalar ile bu sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

 Lojistik ve ulaşım araçları ağlarımızla karayolu noktalarında ve limanlarda konuşlanmış güçlü bir alt yapı firmasıyız. Bu nedenle işlemleriniz yasal izinleri alınarak tam ve zamanında uygun kural ve koşullarla yapılır. Tonlarca ürünü ya da yükü bozulmadan malın taşıma koşullarına uygun olarak taşıyoruz. Karayolları izin belgeleri ve denizyolu taşıma izin belgeleri iletişime geçildikten hemen sonra taşınacak ürüne göre hızlıca hazırlanır.

 Ülkeler arası anlaşmalar doğrultusunda yapılan taşımacılık işlerini başarı ile yapıyoruz. Denizyolu ya da karayolu taşıma kurallarına göre taşıma hizmeti sunuyoruz. Suudi Arabistan’a uluslararası denizyolu ile konteyner taşımacılığı hizmeti yapmaktayız. Gümrük işlemleri ve tüm yasal izinleri sizin adınıza biz yürütüyoruz.

 Suudi Arabistan’a Denizyolu Taşımacılık

 Lojistik ve taşımacılık işleri yapan firmamız denizyolu konteyner taşımacılığını ürün bilgilerine

 Gerekli limanlara zamanında ulaşan mallar yine gerekli zamanlarda ulaşıma sokularak hızlı sevkiyat yapılmaktadır. Roro’larla yapılan ve büyük yük gemileri ile sevkiyatı sağlanabilen tüm mal ya da ürünleriniz için bize ulaşmanız yeterli. Sebze, meyve, giyim, plastik, cam, sağlık malzemesi ya da yurt dışı ihracatlarınızda doğru ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ürün ya da malların ulaşımı yapılırken tüm aşamalarını size bildiriyoruz. Sevkiyat aşamalarını ve ürünün varış saatini bilmek yollayıcı açısından çok önemli bir detaydır.

 Malları limanlarda yükleyen ve malların limanlara varışı sonrası takibini yapan ekiplerimizle ürünleriniz güvenle yerine ulaşır! Suudi Arabistan gemi nakliye ve tüm ulaşım işlemlerini kuralları içinde yasal sürede yapıyoruz. Suudi Arabistan nakliye fiyatları gemilerin yaptığı yolun uzaklığı ve taşıma yapılacak malların tonajına bağlı olarak değişmektedir. Her konuda olduğu gibi firmamız fiyat konusunda da sizlere uygun fiyat sunmaktadır. Tüm firmalar arasında yapılan sözleşme şartlarına göre ve yasal belirlenen ücretler dahilinde işlemler fiyatlandırılmaktadır.

 Suudi Arabistan’a Karayolu Taşımacılık

 Karayolu taşımacılığı güçlü alt yapıya sahip ve nakil işlemine gerçekleştirecek büyük tonajlı araçlarla yapılabilmektedir. Ortadoğu ve Suudi Arabistan’a ihracat- ithalat ve transit işleri belirli kaidelere göre yapılmaktadır. Firmamız ayrıca, büyük tonajlı, transit nakliye, grupaj, parsiyel nakliye, gabari dışı ve ağır nakliye hizmetlerini de başarı ile yapmaktadır.

 Tüm işlemler Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş C2 Belgesi’ne sahip nakliye şirketleri tarafından yapılabilir. Firma olarak gerekli tüm yetkilere ve yasal izinlere sahibiz. Bu sebeple mal aktarımı sırasında herhangi bir aksi durum yaşanmadan mallar yerine zamanında ulaşır. Lojistik talep ve tüm yurt dışı işlemlerinize ve nakliye işlemlerine yönelik ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz.

 Araçlar için gerekli belgeleri ve yola çıkmadan önce gereken tüm bakımlarını yapıyoruz. Nakliye ya da transfer esnasında meydana gelebilecek olumsuz durumları bu şekilde engelliyoruz. Yola çıkan ürünleriniz asla yolda kalmamakta, gereksiz bekleme ya da zaman kaybı oluşmamaktadır. Yıllardır bu işlemleri yapan saygın ve güvenilir firma olarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

 Karayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığını yaparken hedefimiz doğru ve güvenilir hizmet sunmaktır. Araç filolarımız, bu işi yıllardır yapan usta ekiplerimizle güvenli bir şekilde yola çıkmaktadır. Suudi Arabistan nakliye fiyatları karayolu mesafesi, taşınacak ürün miktarı ve bu ürünlerin taşıma şartlarına göre değişmektedir. Lojistik ve nakliye işleri yapan firmaların yasal düzenlenen ücretler çerçevesinde hareket etmesi gerekmektedir. Fakat gönderilecek mal ve bu mal için gereken ekstra özel saklama koşulları, fiyatı artırabilir. Ekstra birçok yan malzeme kullanımı ya da gereksinimi durumunda ürünün nakil fiyatı değişebilir.

 Ürün için gereken yol şartlarının değişmesi durumunda, bu ürün için yeniden fiyatlandırma yapılabilir! Konu hakkında bilgi edinmek için telefon ya da İnter aracılığı ulaşım sağlayabilirsiniz. Gerekli ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tüm hizmet detayları ve taşıma fiyatları sitemizde bulunmaktadır.

2 Yorum

 1. Slmlr,
  Malatya Öz Ekin PVC den Bülent ERDEM ben.
  S.Arabistan Cidde limanına alm profil,ahşap kapı veya cam sevki yapmayı planlamaktayız.
  Müşteri siparişi belli olmadığından tonaj bilemiyorum.
  Malatyadan 20 ‘lik veya 40 ‘lık konteyner olarak Cidde limanına sigortalı şekilde adet konteyner tüm masraflar dahil fiyat rica ediyorum.
  İyi çalışmalar dilerim.
  Bülent ERDEM
  G.Koord.

  • Merhaba
   Bülent nbey
   S.Arabistan Liman Olarak Jeddah dır. Cidde Başkent olarak geçmektedir. Sizlere Liman Teslim Olarak Fiyatlama Yapabiliriz. Sigortalama Maliyeti Verebilmemiz İçin Mal Bedelini ve Malzemelerinin GTIP kodlarını vermeniz gerekmektedir
   Malatya>Mersin Liman>Suudiarabistan Jedah Liman
   1*20 DC 1.570 Usd
   1*40 HC 1.320 Usd

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir