Hemen Ara

Fransa Karayolu Transit Taşıma Hizmetleri

Fransa uluslararası nakliye ile alakalı bilgilendirici ve hizmet sunumuzu anlatan makale

Fransa nakliye şirketi olarak Türkiye’den Avrupa-Asya ve tüm Ortadoğu ülkeleri arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapmaktayız. Fransa parsiyel nakliye bölgesel ve ulusal olarak çalışan toplu taşıma yapan bir sistemdir. Araçlarımız yola çıkmadan özel araç sigortası yapılır ve tüm TIR’larımızda bulunan mallarınız yine taşıma sigortası kapsamında gideceği noktaya sevk edilir. Napim

 Express Lojistik servislerimiz mallarınızı çıkış anından itibaren 6-8 günlük yol süreleri ile karayolu ya da RoRo taşıma hizmeti şeklinde yapmaktayız. Uygun olan navlunları, parsiyel taşıma ve komple yüklemeleri, uluslararası TIR taşımacılığı kuralları ile Türkiye-Fransa arasında taşıma hizmet vermekteyiz. Napim

 İki ülke anlaşmaları gereği yapılan uluslar arası mal transferleri yasal çerçevede gerekli usuller uyarınca yapılmaktadır. Birçok merkezden aynı anda yönetimiz araç filolarımızla taşımacılık sektörüne farklı boyut kazandırdık. Uluslararası ve bölgesel taşıma işlerini nakliye, taşımacılık, iç nakliye, depolama hizmetleri, gümrükleme ve dokümantasyon sistemi ile yürütmekteyiz. Napim

 Mal Ya Da Ürün Taşıma Hizmetlerimiz

 Parsiyel ve Komple yükleriniz günlük olarak alınarak taşıma süreci başlatılır.

  ADR, Yanıcı ve kimyevi maddeler uygun taşıma koşullarında taşınmaktadır.

  Express ve aralıksız sunulan taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

  Taşımalarımızın tümü Sigorta kapsamında ve gerekli yasal süreçlerde yapılır.

  Özel sigorta istek üzerine yapılmaktadır.

  Fransa Karayolu Nakliye Hizmetleri

  Türkiye ile Fransa arasında yapılan anlaşmalar sonrası Türkiye’nin dış ticareti artmıştır. Firmamız transit taşımacılığı;

  Karayolu

  Denizyolu

  Havayolu

  Üç tür taşımacılık şeklinde, ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Fransa nakliye fiyatları çerçevesinde yapmaktadır. Büyük çoğunluğu karayolu taşımacılığı olan transit taşımacılığı ve sevkiyatı başarı ile tamamlamaktadır. Çeşitli projeler doğrultusunda karşılıklı anlaşmalar ile ağır nakliye hizmeti sunmaktadır. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo, tenteli, korumalı ve korunaklı tırlarımız ile büyük ve yüklü mal tonajlarını kısa sürede istenilen yere teslim ediyoruz.

  Kapıdan-kapıya, limandan-limana ya da depodan- depoya olmak üzere bünyemizde bulunan araç filolarımızla teslimat yapıyoruz. Fransa karayolu nakliye fiyatları taşıma yaptığımız diğer ülkelere göre aynı şartlarda yapılmaktadır. Malın tonajı, menşei ve saklama koşulları mal taşıma fiyatlarında tespit olanağı sağlamaktadır.

  Teknoloji odaklı olarak donatılan araç filomuzu düzenli olarak yenilenmektedir. Gücünü eğitimli elemanlarından alan ve müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunan firmamız kaliteden ödün vermemektedir!

  Kalite kriterlerini kurumsal nakliye hizmeti ile birleştiren, gelişmiş geniş dağıtım ağı ile destekleyen, bölgesel alanlardan global alanlara uzanan çalışma prensiplerimizle sektörde lider durumdayız.

  Fransa Nakliye Hizmetleri Detayları

  İstanbul, İzmir ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz hizmete hazırız. Ön görüşmeler sonrasında mal ve yükleme yeri tespitini yapıyoruz. Yüklenecek malın menşei ve tonajını belirliyoruz. Malın yükleme saatlini ve zamanını sizlere bildiriyoruz. Gerekli tüm mal taşıma izin belgeleri ve yasal olarak alınması gereken izinleri alıyoruz. Yüklenen araç sınır kapısından çıkış yapana dek ve gitmesi gereken teslimat adresine kadar online takip sistemi üzerinden takip sağlıyoruz.

  Operasyon merkez ofisimizde operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilirken sizlere teslimat anları ve malın seyir defteri bildirilir. Yurtdışına mal çıkışı, araç yol durumu, yolda yaşanan aksi bir durum ya da malın yolda bekletilmesi durumlarında malda zarar oluşmaması için belli bölgelerde bulunan ve düzenli olarak kontrol edilen depolarımızda saklama yapılmaktadır.

  Müşterilerimize operasyon ekibimiz bilgilendirme yaparken herhangi bir teslimat noktası değişimi istenmesi durumda mal yeni adrese yönlendirilmektedir. Araç içleri taşınacak mal tipine göre dizayn edilmektedir. Bozulacak ya da soğuk havada gitmesi gereken ürünler bu amaçla dizayn edilmiş geniş araç filolarımızla taşınmaktadır. Hassas ya da kırılgan ürünler ise ürüne göre geliştirilen ambalaj sistemleri ile sevkiyat yapılmaktadır.

  Karayolu Transit Süresi

  Fransa nakliye transit süresi ortalama olarak hesaplanır ve mal ya da ürün bu süre zarfında teslim edilir. Normal hava şartları ve gümrükte bekleme süreleri baz alınarak yapılan hesaplamalar kesinlikle tutmaktadır. Mal yada ürün tesliminde oluşabilecek aksi bir durum hemen tarafınıza bildirilmektedir. Araç bakım ve aylık ya da yıllık kontrolleri düzenli yapılmaktadır. Araçlarımızın taşıdığı yükleriniz kaza

  Frigo (reefer) tüm taşımalarımızda olduğu gibi bu sürende de operasyon el ekibimiz ve şoförlerimiz ile sürekli iletişim halinde kalarak güvenle yüklerinizi zamanında teslim ediyoruz. Artı ve eksi derecede reefer ürünlerini taşıyan araçlarımız şoförlerimizin gözetimi altında mal kalitesi bozulmadan varış noktasına ulaştırılmaktadır. Soğutmalı taşımalarda yükleriniz düzenli olarak takip edilir. Isı düşmesi ya da artması durumunda ürünün zarar görmemesi için araç ısı yeniden düzenlenir. Otomatik olarak sinyal veren sistemler zamanında uyarı yaparak mal bozulmalarını önlemektedir.

  Fransa Parsiyel Taşımacılık

  Türkiye’den düzenli haftalık servislerimizle Fransa’ya ve bölgesine parsiyel hizmeti sunuyoruz. Parça yük taşımacılığı hizmetinde depolarımızdan her hafta düzenli olarak tüm Fransa bölgelerine yük teslimini başarılı şekilde sürdürmekteyiz. Mallarınızı kapıdan kapıya ya da limandan limana düzenli olarak belli periyotlarda taşıyoruz. Mallarınız sizinle yapılan taşıma sözleşmeleri doğrultusunda taşınmaktadır. Mal taşıma prosedürlerini ve gerekli izinleri yetkili makamlardan sizlerin adınıza alıyoruz. İthalat ya da ihracat mallarınızı saklama ve taşıma koşullarına uygun taşıyoruz.

  Haftalık olarak sunulan servislerimi ile devamlı hizmet sunuyoruz. Düzenli olarak depolarımızdan dağıtım gümrük teslim işlemi olarak başlamaktadır. Gümrüğe teslim edilen mallar, ithalat vergileri ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra yüklenmektedir. İstanbul’da ve ülkemizin birçok bölgesinde bulunan depolarımızdan haftalık olarak bir ya da iki aracımız parsiyel yükleri taşımaktadır. Tırlarımız özel karneli olarak taşıma hizmeti vermektedir. Nakliye ve parsiyel nakliye servislerimiz kurulduğumuz günden bu yana aralıksız olarak servis hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  Tenteli olarak komple nakliyat ya da özel araçlarla parçalı nakliyat hizmetlerimizin büyük kısmı tenteli ve çadırlı korumalı araçlarla yapılmaktadır. Araçlarımız, temiz, kokusuz ve hijyenik ve sağlıklıdır. Gerekli şartlarda bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Dorselerimiz ile Fransa nakliye hizmetlerimiz kuru gıda maddeleri, giyim, ayakkabı, mobilya gibi kuru yük taşımacılığı hizmetlerini de yine başarı ile yapmaktayız.

  Fransa Denizyolu Taşımacılığı

  Limanlardan mallarınızı büyük yük gemilerine konteynerler aracılığı ile yüklüyoruz. Özel korumalı ambalajları ile malalarınız bozulmadan kalitesi ile limanlara indirilmektedir. Burada sizin araçlarınız ya da bize ait araçlarla mallar son teslimat adresine doğru yola çıkmaktadır. Mallarınız sizlere bildirilen süre zarfında gerekli teslimat koşulları ile teslim edilmektedir.

  Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizlerin yani siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mağdur edilmemesi üzerinedir. Sigorta kapsamında taşınan ve mal miktar ya da kalitesinde meydana gelebilecek kayıplarınız telafisi yine yasal çerçevesinde karşılanmaktadır. Amacımız sizlerin ürünlerini kalitesi bozulmadan ve teslim süresi içinde teslim etmektir!

  Fransa Nakliye Firması Olarak Biz!

  Profosyenel, tam donanımlı, işinin ehli ve tecrübeli personelimizle, doğru zamanda profesyonel taşımacılık yapıyoruz.

  Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Yol Kontrolü ekiplerimizle müşteri bilgilendirme yapıyoruz.

  CMR mal taşıma sigortası ile mallarınız güvence altında olarak taşınmaktadır.

  İSO 9001 belgesi sahibiyiz ve işimizi ciddiye alıyoruz.

  Tescilli markamızla piyasada aynı işi yapan firmalardan ayrılıyoruz.

  İşin ehli ve tecrübeli çalışan kadromuzla hizmet sunuyoruz.

  Hızlı ve güvenli nakliye hizmeti ile doğru hizmet sunuyoruz.

  Mal taşıma özelliklerine sahip donanımlı araçlarla nakliye yapıyoruz.

  Tenteli Dorse araçlarımızla korumalı mal taşıyoruz.

  Frigofirik (Frigo) araçlarımızla ürünleriniz bozulmadan ve kalite kaybına ulaşmadan yerine ulaşıyor.

  İhracat yüklerinize uygun dorse araçlarımızla büyük hacimli yüklerinizi özel m3’lü araçlarla taşıyoruz. Yılların tecrübesi ile birçok ülkeye yaptığımız lojistik mal transferlerimiz Fransa ve bölgesine de başarı ile yapılmaktadır. Gönderilecek mallarınız ya da ürünleriniz için bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Taşıma ve nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve taşıma şartlarımızı öğrenebilirsiniz.

  Fransa’dan ithalat ve Türkiye’ye parsiyel ya da komple taşıma yaptığımız gibi Ortadoğu Ülkelerine yine aynı kalite ve özenle transit hizmeti sunuyoruz. Ayrıca birçok ülkede yüklediğimiz yükleri sizlerin verdiği nokta ya da adreslere teslim etmekteyiz. Fransa’nın başkenti ve tüm Avrupa bölgesine nakliye hizmetini yılların deneyim ve tecrübesi ile global standartlarda ve dünya çapında yapmaktayız.

 Kaliteli hizmet ve güvenli hizmetin adresi biziz!

  Karayolu ya da denizyolu taşımacılığında hedefimiz kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Lojistik ve transit nakliye işleri yapan firmalar yasal düzenlenen ücretler çerçevesinde hareket etmektedir. Mal ya da ürün taşıma ücretlerini malların taşıma koşulları ve malın tonajı belirlemektedir. Ayrıca malın transfer edileceği mesafe ne kadar uzaksa mal taşıma ve nakliye fiyatları da o derecede artmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir