Hemen Ara

Demiryolu Taşımacılığı

Geniş iletim ağımızla bireysel ve ticari tüm nakliye ihtiyaçlarınıza güvenle tercih edebileceğiniz ve bütçeniz için en avantajlı fiyat seçeneklerine sahip demiryolu taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. DMG Transport olarak karmaşık evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayan pratik çözümler sunduğumuz demiryolu taşımacılığı hizmetlerimiz bireysel ve ticari gönderimleriniz için en pratik ve aynı zamanda en ekonomik çözümdür. Talepleriniz doğrultusunda kapalı vagon, platform ve devirmeli vagon taşımacılık yaparak gönderilerinizi hem bütçeniz için en uygun hem de en hızlı şekilde dilediğiniz adrese teslim edilecek şekilde demiryolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında taşımaktayız.
Konteyner taşımacılığı için üstü açık ve kapalı vagonlarla taşıma alternatiflerimizle sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda en avantajlı hizmet seçenekleri arasından seçim yapma imkânı sunan DMG Transport demiryolu taşımacılığıyla ilgili yatırımlarına hızla devam etmekte ve böylelikle sizlere daha da kaliteli nakliye çözümleri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Okyanus ötesi ülkelerden Ortadoğu’ya, Afrika’dan Uzakdoğu’ya, Avrupa’nın dört bir köşesine, kapıdan kapıya teslimat da dâhil olmak üzere gönderimleriniz için en güvenilir hizmetleri sunan deneyimli ekibimiz firmanızın ürünlerinin yurtdışına taşınması konusunda da sizlere pratik ve ihtiyaçlarınıza uygun esnek çözümler sunar. Gümrük ve uluslararası demiryolu taşımacılığıyla ilgili evrak işlemleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayan ekibimiz sizin için tüm detayları işin en başından, titiz bir çalışmayla halleder ve böylelikle prosedürlerle uğraşmanıza gerek bırakmaz.
Demiryolu taşımacılığıyla yurtiçi ve yurtdışına yapacağınız nakliyeler’de uzman ekibimiz lojistik planlamayı, firmanızın talepleri ve nakliyatı yapılacak yükün nitelikleri doğrultusunda size özel seçenekler sunar. Uluslararası demiryolu nakliyatı operasyonlarının firmanıza özel olarak planlaması sorun yaşanma riskini ortadan kaldırırken aynı zaman fiyat teklifinde, ihtiyacınız olmadığı halde ödeme yapmanızı gerektirecek ve nihai bedeli yükselten hizmetlere ekstra harcama yapmamanızı sağlar. Ekibimiz yalnızca demiryolu nakliyesi ile ilgili operasyon planlaması yapmakla kalmayarak, sahada aktif görev alır ve denetim konusunda da işi sıkı tutar. Yüklemeden başlayarak, ithalat ve ihracat yüklerinizin nihai noktaya teslim edilmesine dek tüm süreçlerde denetim yapan profesyonel ekibimiz nakliyatın hasarsız ve dakik bir şekilde yapılmasını garantiler. Konteyner taşımacılığından proje nakliyatına kadar firmanızın ihtiyaçlarına göre her tip uluslararası demiryolu nakliyat operasyonun planlaması mümkündür.
DMG Transport olarak dünyanın dört bir yanına ulaşan demiryolu lojistik hattımız ve yatırımlarımız sayesinde her geçen gün işlevselliği daha da artan nakliyat araçlarımız sayesinde her ölçekten, en yüksek kalite beklentilerini dahi karşılayacak, memnuniyetinizi sağlayacak kalitede hizmetler sunabilecek yeterliliğe sahibiz.
Konvansiyonel vagon yüklemeleri ve yükün güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan sabitleme konusunda tecrübeli ekibimiz firmanızın yurtdışına ihraç ettiği ürünlerin hasar görmeden, sağlam ve dakik bir şekilde dilediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlar. Sigortalı demiryolu nakliyatı hizmetlerimiz de dâhil olmak üzere DMG transport olarak sunduğumuz hizmetlerle yurtdışına malzeme taşımak, zahmetsiz ve oldukça ekonomik bir iş haline dönüşür. Demiryolu taşımacılığı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için sitemiz üzerinden veya telefonla bizimle irtibata geçmeniz yeterli.