Hemen Ara

Irak Karayolu ve Konteyner Taşımacılığı

Irak İçin Konteyner Taşımacılığının Önemi

  İthalat ve ihracat yapan firmalar taşımacılık hizmetlerini çözüm odaklı ve büyük partiler halinde yaparlar. Kurumsal yapıları ve özel eğitimde elemanları ile operasyon el süreci birebir ve dakik şekilde tamamlarlar. Irak taşıma firmaları arasında lider durumda olan firmamız, bütün bu aşama ve kademelerde eğitimli ve yetkin personellerimizle güvenli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

  Bütün Ortadoğu ülkelerine yıllardır çalıştığımız tüm hatlarda geniş araç filomuz ile taşımacılık hizmet sunuyoruz. Kurumsal ve uluslararası çalışmalarımız ve birçok alanda yaptığımız başarılı taşımacılık hizmetlerimiz ile lider durumdayız

  Taşımacılık işlerinizi başarı bir şekilde organize etmekteyiz. Taşımacılık hizmetlerimizi sorunsuz olarak istenilen gün ve saate tamamlıyoruz. Irak nakliye firmaları parsiyel taşımacılık hizmetlerini İstanbul başta olmak üzere yurt genelinde sunmaktadırlar. Ülkemizin birçok bölgesinde bulunan çıkış kapılarından sevkiyatları başlatıyoruz.

  Transit taşımacılık belirli kurallara ve yasal çerçevelere göre ancak yapılabilir. Bu kural ve çerçeveleri iyi bilmek hem malların zamanında ulaşımını sağlarken

  Irak Konteyner Taşımacılığı

  Firmamız uluslararası Denizyolu Konteyner taşımacılığı ve Karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Büyük ebatlardaki mallarınız komple olarak yani tek yük ve tek kişiye ait mal şekilde olabileceği gibi. Daha az tonajlı mallarınızı ise parsiyel olarak toplu taşıma sistemi ile birçok yük ve birçok kişiye ait mallarla taşıyoruz. Toplu taşıma az mal gönderimi Irak nakliye fiyatları ve mal taşıma maliyetlerini daha aşağı çekmektedir. Bilindiği gibi küçük ve büyük partiler halinde mal taşımacılığı konteynerler ile yapılmaktadır. Bu dev taşıma ambalajları büyük miktarlarda mal sevkiyatını kolaylaştırdıkları gibi malın saklama koşullarını da iyileştirmektedir.

 Güvenle ve yasal çerçevede Irak limanı (umm qasr) mallarınızı ve ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Birçok ülkede bulunan büyük araç filolarımızla uluslararası konteyner taşımacılığını hızlı ve gerektiği süre içerisinde yapmaktayız. İthalat ya da ihracat mallarınızı gerek yurt dışı sevkiyatı gerekse yurt içi sevkiyat aşamaları takip sistemi ile devamlı takip edilmektedir. Malın yolda kalması ya da oluşabilecek bir aksi durumda anında müdahale edilerek ürün kalitesinin bozulmasına izin verilmemektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve kaliteli tam hizmet anlayışı ile sorunsuz taşımacılık yapmaktayız.

 Mallarınız kapıdan kapıya teslim sistemi ile veya sizin istediğin adrese teslimat yapılarak ulaştırılmaktadır. Irak içi karayolu güzergahlarında bulunan depolarımızla da size ait mal sevkiyatını sizin istediğiniz zaman ve şekilde yapma fırsatı vermekteyiz. Mallarınız usullerine uygun araçlarla ve gereken saklama ya da depolama koşullarında taşınır. Gümrük kapıları işlemleri kapı müdürlüklerinin bizlere sunduğu yasal anlaşma çerçevesinde mal sevkiyatı başlamadan yapılmaktadır.

 Irak konteyner taşımacılığı Ortadoğu ülkeleri arasında en fazla taşımacılık yaptığımız ülkelerin başında gelmektedir. Ülkemizden birçok Ortadoğu ülkesine mal transferleri ile yaptığımız konteyner taşımacılığı, Ulusal ve uluslararası yetki belgeleri ve mal taşıma ruhsatları malın taşınma aşamasından önce düzenlenmektedir. Mal ya da ürün taşımacılık işlemleri korumalı ve korunaklı özel araçlarla veya özel ambalajlarla yapılmaktadır.

 Irak Parsiyel Nakliye

 Bütün Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Uzak doğu ve komşu ülkelerimize her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlar yapmaktayız. Kapıdan adrese ya da ırak limanı (umm qasr) dan kapıya teslimat yapmaktayız. Yükleriniz merkez ya da limandan alınır, yine liman ya da merkeze teslim edilir.

 Yılların tecrübesi ile ekiplerimiz işlerinizi aksatmadan yürütmektedir! İster gemi nakliye işlemleri, isterse karayolu transit taşıma hizmetleri olsun organize ve tam etkin çalışanlarımızla hızlı ve zamanında yapılmaktadır. Ülkeler arası yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler çerçevesinde mal taşıma kaideleri ile taşınan mal ya da ürünler sıkıntısız olarak taşımaktadır. Buda sizlere ekonomik açıdan pozitif olarak yansımaktadır.

 Teslimat yapılması istenilen adreslere teslimat gerekli şekilde ve zamanda yapılmaktadır. Ayrıca mal teslim adresi değişimi ya da malın teslim noktası aşamasında çıkabilecek olumsuz durumda bizler sizlere destek sunmaktayız.

 Adres değişikliği ya da mal teslimat noktası değişimi yaşanması durumunda taşıma ekiplerimiz ilgili birimlere ulaşmakta ve yeni teslimat adresine mal ya da ürün yönlendirilmektedir.

 Taşıma Fiyatları ve  Alternatif Taşıma Şekilleri

 Zamanında ulaşmayan ya da yolda kaybolan mal işletme için yıkım olmaktadır. Firmamız karayolu ya da deniz yolu taşımacılık hizmetlerini sigorta kapsamında teminat altına alarak yapmaktadır. Çünkü mal sevkiyatı sırasında oluşabilecek doğal afetler ya da firmadan kaynaklanmayan mal kayıpları bu şekilde güvence altına alınmaktadır.

 Göndereceğiniz mal ağırlığı ya da ürün çeşidi mal maliyetlerine etki etmektedir. Malın ulaşım rotası uzunluğu ve malın ambalajlama ve saklanma maliyeti çıkarılır. Ücretlendirmede yol mesafesi ve gönderilecek mal ya da ürünün dayanıklılığı etkili olmaktadır.

 Ayrıca karayolu ve denizyolu taşımacılığı ile uygun fiyatlarla tüm dünyaya yaptığımız güvenli ve hızlı taşıma sistemleri ile en fazla mal sevkiyatı yapan firmayız. Tüm dünyada saygınlığı ve güvenirliliği olan firmamız müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet sunmaktadır. Birçok alanda ve çok çeşitli yelpazede mal sevkiyatını usullerine uygun tamamlayarak, müşteri güveni tesis etmekteyiz.

 Tecrübeli çalışanlarımız ve güçlü teknik alt yapımıza bağlı konteyner hat operatörlerimiz ile de hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşteri portföyümüzü sizlerin güveni ile genişletiyoruz! Satın alma ekibimiz ve birçok bölgede bulunan acente ağlarımızla sizlere ekonomik taşıma hizmeti vermekteyiz. Orta Doğuda bulunan ülkelere konteyner, depo ve antrepo hizmetlerinin yanında sunduğumuz güvenli taşımacılık ile de üstün hizmet sağlıyoruz.

 Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

 Denizyolu konteyner taşımacılığı dünya çapında en fazla kullanılan taşımacılık hizmetlerindendir. Lojistik hizmeti ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşıma şeklinde sunulmaktadır. Denizyolu taşımacılık hizmetleri yine büyük ebatlarda ki konteynerlar ile yapılmaktadır. Ürünlerinizin yolda bozulmadan, ıslanmadan ya da ürün özelliğini kaybetmeden ulaştırılması çok önemlidir.

 Transit taşımacılık işlemlerinizin takibini yaparken müşterilerimizin mağdur olmamalarını ve mal ya da ürün kaybına uğramamalarını önemsiyoruz! Bu nedenle biz işini iyi bilen ve bu alanda söz sahibi olan bir firmayız! Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim birinci prensibimizdir. Bu sebeple mal dağıtımı, ulaşımı ve depolama işlerinizi güvenle ve usullere uygun yapmaktayız. En fazla kullanılan ve maliyet açısından daha uygun olan karayolu taşımacılığını yaparken ürün kalitesinin bozulmadan ulaşımına çok özen gösteriyoruz.

 Gerek limanlardan, limanlara gerekse limanlardan kapılara varış aşamalarını titizlikle takip ediyoruz. Ayrıca deniz taşımacılığı karayolu taşımacılık hizmetlerinden daha pahalı olmaktadır. Yükün korunma ve saklama koşulları karayolu taşıma işlerinde daha kolay olmaktadır.

 İthalat ya da ihracat alanında söz sahibi olan firmamız yılların taşıma tecrübesini kalite ile birleştirerek yoluna devam etmektedir. Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sizlerin memnuniyeti ve karşılıklı gelişecek olan güvenin tesisi içindir. Birçok ülkeye ve bölgeye yaptığımız transit taşımacılık ve denizyolu taşımacılık işlerimiz ile kalitemizi ortaya koyuyoruz.

 Araçlarımız taşıma sürecine çıkmadan bakımları yapılmaktadır. Ayrıca tüm araçlarımızın yasal kontrolleri ve sigorta işlemleri tam ve zamanında yapılmaktadır. Araç filolarımızı kullanan ve mal sevkiyatının en önemli elamanları olan şoförlerimiz tecrübelidir. Yıllardır aynı bölgeye servis sağlayan ve bu bölgelere hakim olan ulaştırma elemanlarımızdır. Tüm çalışanlarımız sağlık ve gerekli tüm ihtiyaçları firmamız güvencesindedir. Bizimle ve ekibimizle çalışmak bir ayrıcalıktır!

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir