Hemen Ara

Suudi Arabistan Nakliye

Dünyanın dört bir yanına, yılların getirdiği deneyimle ve karşılıklı güven, %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyan DMG Transport, Suudi Arabistan nakliye hizmetleriyle problemsiz ve ekonomik çözümler sunuyor. Ortadoğu’nun en önemli ticaret merkezlerinden olan Suudi Arabistan merkezli ithalat ve ihracat faaliyetleriniz açısından kritik öneme sahip nakliyat konusunda sizlere sigortalı uluslararası taşımacılık çözümleri dâhil, tüm beklenti ve ölçekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede hizmetler vermekteyiz. Türkiye-Suudi Arabistan lojistik ve nakliye hattında aktif çalışan tır filomuz Suudi Arabistan deniz nakliyesi şenecekleri arasında açık konteyner taşımacılığı, ağır yük nakliyesine kadar her ölçek, boyut ve ağırlıktaki taşıma ihtiyacını karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir.
Asya kıtasında yer alan Suudi Arabistan başlıca limanı; Jeddah limanıdır. Jeddah denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 15 gün olarak gerçekleştirilmektedir.
İthalat ve ihracat yükleriniz için karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığı çözümleri sunan şirketimiz; kapıdan kapıya, limandan limana, limandan kapıya olmak suretiyle lojistik operasyonlarınızı talepleriniz doğrultusunda sizin için en avantajlı olacak şekilde gerçekleştirir. Ekibimizin planlama sürecinde sizinle sürekli iletişime olması sayesinde Suudi Arabistan gemi nakliye operasyonu size özel olarak planlanır. Nakliyenin tüm aşamaları istekleriniz, yükün özellikleri ve teslimata ilişkin zaman aralığı göz önünde planladığından ekstra ödemeler yapmanıza gerek kalmaz ve yükünüzü en ekonomik şekilde taşıtmış olursunuz. Lashing hizmetleriyle birlikte denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizde yükünüzün hasarsız şekilde nihai adrese ulaştırılmasını garanti ediyor, Suudi Arabistan Cidde Parsiyel nakliye süreçlerinde denetim için görevlendirdiğimiz profesyonel çalışanlarımızla lojistik operasyonunun her aşaması hakkında sizi sürekli bilgilendiriyoruz.
Konteyner taşımacılığı, Suudi Arabistan denizyolu nakliye hizmetlerimizde yaş ve kuru sebze-meyve ihracatı, dondurulmuş gıda ve kimyevi madde nakliyatı, ağır yük taşımacılığı gibi tüm taleplerinize kusursuz lojistik çözümlerle yanıt verebilecek kapasite ve yeterliliğe sahip olan DMG Transport ayrıcalığından faydalanmak ve çözüm ortaklarımız arasına katılmak için iletişim sayfamızı tıklamanız veya bir telefonla profesyonel ekibimize ulaşmanız yeterli.