Hemen Ara

Karayolu Taşımacılığı

Kurumsal hizmet anlayışıyla sunduğumuz karayolu taşımacılığı hizmetleriyle ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasına yönelik taleplerinizin tamamı için dünyanın dört bir yanına uluslararası taşımacılık yapan DMG Transport memnuniyet garantili hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Filomuz, her nitelik ve nicelikte malzemeyi kapınızdan alarak, kapıdan kapıya adrese teslim de dâhil olmak üzere dilediğiniz adrese ulaştırıyor. Sektörün en avantajlı fiyat seçeneklerini, uluslararası taşımacılıkta fark yaratacak kalite düzeyinde profesyonel bir hizmet anlayışıyla birlikte sunan DMG Transport olarak karayolu nakliyat hizmetlerinden hiçbir sorun yaşanmayacağından emin olmanın rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz, değerli eşyalarınızın güvenliğini esas alan sigortalı taşımacılık seçenekleriyle kapıdan kapıya teslimat şeklinde yapıldığı gibi ayrıca ithalat ve ihracat yükleriniz için ağır yük taşımacılığı gibi taleplerinize de esnek ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Avrupa’dan Uzakdoğu’ya, Afrika’dan Okyanus ötesi uluslararası taşımacılığa kadar dünyanın dört bir yanına nakliyat yapan firmamızın deneyimli ekibi, uluslararası nakliyatla ilgili her ölçekteki ve nitelikteki talebe kusursuz hizmetlerle çözüm sunabilecek tecrübeye sahiptir. Karayolu taşımacılığı hizmetlerimizde her zaman için nakliyat planlaması istekleriniz doğrultusunda, karşılıklı görüşecek firmanıza özel şekilde yapılır ve nakliyat süreçleriyse yükün niteliksel özellikleri doğrultusunda belirlenir. Bu şekilde size özel planlanan lojistik operasyonla yükünüz asgari sürede ve herhangi bir sorun yaşanmaksızın dilediğiniz noktaya teslim edilir. Ekiplerimiz sadece işin planlama aşamasında değil, sahada da aktif olarak görev yapar. Yükün yüklenmesiyle birlikte nakliyat süreci boyunca sahada aktif olarak denetim yapan ekiplerimiz, bu sayede yol boyunca ithalat ve ihracat yüklerinizin güvenliğini ve hasarsız şekilde taşınmasını sağlar. Yurtiçinde adrese teslim şekilde karayolu nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilir, şantiyeler arası ekipman ve iş makinası taşınmasından kuru ve yaş sebze-meyve nakliyatına kadar tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren tır filomuzun dakik teslimat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tırlarımız, kesintisiz devam ettiğimiz yatırımlarımız sayesinde günümüzün küresel nakliyat standartlarını karşılayacak nitelikte olup tüm ithalat ve ihracat yükü nakliyatlarını gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda uluslararası nakliyat hizmetlerimizde size özel fiyat teklifi hazırlayan ekibimiz, uluslararası nakliyatın her alanında deneyim sahibi ve sektörde senelerdir hizmet veren profesyonellerden oluşmaktadır. Ağır dış nakliyat, sebze meyve nakliyatı, yaş ve kuru gıda taşımacılığı, evden eve nakliyat, firgo taşımacılığı yüksek değere sahip ve hassas ürünlerin taşınması dâhil DMG Nakliyat olarak uluslararası taşımacılığın her alanında memnuniyet garantili, tam anlamıyla profesyonel çözümler sunuyoruz. Nakliyat hizmetlerimizde son derece cazip fiyatlı sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan ve poliçelerinizi, sizin için en avantajlı şartları sunacak şekilde düzenleyen ekibimiz gereksiz evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmaz ve sizin için tüm teknik detayları sorunsuz bir şekilde halleder.

Almanya, İngiltere, Avustralya, Japonya, Rusya, Türkmenistan, Irak, İtalya, Fransa, Kazakistan, Bulgaristan, Romanya, Kırgızistan, Afganistan, Pakistan, Özbekistan, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Hollanda, İskandinav ülkeleri, Tacikistan, Uzakdoğu’dan Avrupa’nın dört bir yanına dek uzanan geniş nakliyat ağımızla bireysel ve ticari taleplerinizin tamamı için en ekonomik ve pratik çözümleri sunabilmekteyiz. Deneyimli ekibimize sitemizin iletişim sayfası üzerinden veya hafa içi her gün sadece bir telefonla ulaşarak, ithalat ve ihracat yüklerinizin dünyanın dört bir yanına ulaştırılmasıyla ilgili uluslararası nakliyat talepleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve firmanızın lojistik operasyonlarına ilişkin size özel fiyat teklifi hazırlanması için bizim iletişime geçmeniz yeterli.