Hemen Ara

Nijerya Güvenilir Ve Uygun Fiyatlarla Nakliye Hizmetleri

Lojistik; ürün ve hizmet gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenilen zamanda temin edilebilmesi için bir araçtır. Herhangi bir pazarlama ya da üretim organizasyonunun

Nijerya Nakliye Hizmetleri İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 Uluslararası nakliyat sektöründeki tecrübemizle, Nijerya nakliye hizmetleri konusunda sektörün güvenilir firmaları arasında yer almaktayız. Nijerya nakliye hizmetleri kapsamında yaptığımız işlerde, müşteri memnuniyeti garantili hizmetler sunmaktayız. Nijerya gemi nakliye alanında da, denizyolu taşımacılığında edindiğimiz deneyimimizle; hizmet vermekteyiz.

 Hizmetlerimiz, ithalat ve ihracat yükleriniz için; işletmenizin uluslararası nakliyeye ilişkin bütün taleplerini karşılayacak niteliktedir. Firmamız, ayrıca; gümrük servis hizmetleri ile danışmanlık hizmetleri sunmakta ve süreç boyunca, müşterilerimizin daima yanında olmaktadır. Nakliye aşamalarında evrak işlemlerine ya da yasal prosedürlere takılmadan, yükünüz; problemsiz biçimde taşınmaktadır.

 Nijerya’da, Apapa limanı ve Tincan limanı; başlıca limanlardır. Apapa limanı, denizyolu nakliye işlemleri; genellikle ortalama 20 gün sürer. Tincan denizyolu nakliye transit süreleri ise; genellikle ortalama, 27 – 28 gün civarında olabilmektedir.

 Parsiyel Nakliye Hizmetleri

 Parsiyel nakliye, en az iki farklı firma ya da şahsın ürünlerinin; bir nakliye aracına yüklemesine denilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetleri; kara, hava, deniz ya da demiryolu gibi farklı yollarla yapılabilir.

 Üretici, distribütör, ithalatçı ya da ihracatçı her nitelikteki ticari işletmelerin; Nijerya denizyolu lojistik hizmetlerine cevap vermekteyiz. Bu kapsamda, uluslararası taşımacılık taleplerini daima karşılayan firmamız; alanında uzman olup, yılların verdiği tecrübeye sahiptir. Yine, alanında uzman olan profesyonellerden oluşan; kaliteli bir ekibe sahiptir.

 Uzman ekibimiz, Nijerya nakliyat operasyonları için, sizlere özel nakliyat planlaması yapmaktadır. Taşıma sürecinde de, talepleriniz ve taşınan yükün niteliklerine en uygun olacak biçimde; işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Nijerya’ya ithalat ya da ihracat yüklerinizi taşıyan firmamız, muazzam ağırlıktaki yüklerinizi de başarıyla taşır. İş makinası, vinç, aşırı ağır vasıtalar gibi ağır yükleriniz de; sorunsuz ve oldukça uygun fiyatlarla taşınmaktadır.

 Nijerya parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile; konteyner taşımacılığı, kuru ya da yaş sebze ve meyve nakliyesi gerçekleştirilir. Bu türden ihtiyaçlarınız için, aynı ekonomik fiyatlar ile ve yüksek güvenilirlikte nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye sürecinin her aşaması denetlenerek, Nijerya’ya ihraç edeceğiniz bütün malların teslimatı; zamanında, büyük bir özenle yapılmaktadır.

 Uygun Fiyatlar ile Güvenilir Taşıma

 Profesyonel ekibimiz, Nijerya nakliye hizmetleri kapsamında; size özel olarak, lojistik operasyon planlaması yapar. Profesyonel ekibimiz, nakliye süreci boyunca; süreci takip eder ve zamanında, nakliye işlemlerinin tamamlanmasını sağlar.

 Hizmet ihtiyaçları ve fiyat teklifleri için, dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm konularda detaylı bilgi alabilir; kafanıza takılan soruları danışarak, destek alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübemizle, oldukça uygun fiyatlar ve güvenilir nakliye hizmetleri için; bizi tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir