Hemen Ara

Nijerya Nakliye

Uluslararası nakliyat sektöründe başarıyla geçirdiğimiz yılların ardından DMG Transport olarak bugün Nijerya nakliye firmaları arasında sektörün güvenilir isimleri arasında yer alıyor ve Nijerya nakliye hizmetlerimiz kapsamında sizlere kurumsal çözüm ortaklığı ve memnuniyet garantili hizmetler sunmaktayız. Denizyolu taşımacılığında deneyimimizle sunduğumuz Nijerya gemi nakliye hizmetlerimiz; ithalat ve ihracat yükleriniz için kapıdan kapıya, limandan limana, kapıdan limana olmak üzere işletmenizin uluslararası nakliyeye ilişkin tüm taleplerini karşılayacak içeriktedir. Türkiye-Nijerya lojistik ve nakliye hattındaki operasyonlarımızda her zaman için gümrük servisi ve danışmanlık çözümleri sunuyor, böylece ithalat ve ihracat faaliyetlerinizin omurgasını oluşturan uluslararası nakliye aşamasında evrak işlemlerine ve yasal prosedürlere takılmadan yükünüzü problemsiz biçimde taşımanızı sağlıyoruz.
Afrika kıtasında bulunan Nijerya başlıca limanları; Apapa limanı ve Tincan limanıdır. Apapa denizyolu nakliye süremiz ortalama 22-24 gün arasında değişmektedir. Tincan denizyolu nakliye transit süremiz 27-29 gün arasında değişmektedir.
Üretici, distribütör, ithalatçı ve ihracatçı her nitelikte ve ölçekte ticari işletmenin Nijerya denizyolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında uluslararası taşımacılık taleplerini karşılayan firmamız alanında yılların uzmanlığına sahip, işinin getirdiği sorumluluğun bilincinde, tam anlamıyla profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Deneyimli ekibimiz Nijerya nakliyat operasyonlarınız için size özel nakliyat planlaması yaparak, taşıma sürecinin talepleriniz ve yükün niteliklerine en uygun biçimde gerçekleştirilmesini sağlar. Afrika’nın dört bir köşesine ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyan firmamız iş makinası, vinç türevi standart dışı ağırlık ve boyuta sahip ağır yüklerinizi de sorunsuz ve son derece cazip fiyatlarla taşımaktadır. Nijerya parsiyel nakliye hizmetlerimizle konteyner taşımacılığı, kuru ve yaş sebze-meyve nakliye gibi ihtiyaçlarınız için de aynı ekonomik fiyatlarla ve güvenilirlikte yararlanabilirsiniz. Nakliye sürecinin her aşamasını denetleyerek, ülkemize getireceğiniz veya Nijerya’ya ihraç edeceğiniz tüm malların teslimatını her zaman dakik bir biçimde yapmaktayız.
Profesyonel ekibimizin Nijerya nakliye hizmetlerimiz kapsamında size özel lojistik operasyon planlaması yapması ve fiyat teklifi hazırlaması için hafta içi her gün telefonla ya da sitemizin iletişim sayfası üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşmanız yeterli.