Hemen Ara

Kuveyt Denizyolu Nakliye

Kuveyt Nakliye

Uluslararası piyasada Türkiye’nin iş ilişkileri ithalat ve ihracat kapsamında ilerlemektedir. Kuveyt ile Türkiye iş ilişkilerinin de temelinde ithalat ve ihracat yer almaktadır. Kuveyt’e ithalat ve ihracat için firmaların nakliye firmalarından destek alması şart olmaktadır. Bu bağlamda firmamız gereken hizmeti sunmaktadır. Gerek komple gerekse de parsiyel şeklinde nakliye hizmetini aktarıyoruz.

Kuveyt nakliye firmaları için ihtiyaca uygun nakliye hizmeti oldukça önemlidir. Tam teşekküllü hizmetin sunulması, söz konusu ithal-ihraç ürünün dolaylı olarak kalitesini ön planda tutmaktadır. Zamanında ve sorunsuz ulaştırılan nakliye ürünün, alındığı andan itibaren teslim edileceği sürece kadar korunaklı konteyner yada korunaklı nakliye platformlarında bulunur. Türkiye ile Kuveyt arasındaki iş ilişkisinin sürekli iyiye giden profili neticesinde, nakliye hizmetimizi daha kaliteli aktarmayı hedefleyen vizyonumuzu genişletiyoruz.

Neden Denizyolu Taşımacılığı?

Türkiye ve Kuveyt arasındaki uzak mesafe göz önüne alındığında denizyolu nakliye hizmeti rağbet gören yöntemlerden biri olmaktadır. Uygun fiyatlı olmasıyla beraber, güven unsurunu da yerine getirmektedir. Denizyolu taşımacılığı tercih edilerek hem güven unsuru halledilir. Hem de firmamızın sorumluluğuna teslim etmiş olduğunuz ürünün tam teşekküllü nakliyesi sağlanır.

Denizyolu taşımacılığını ayrıcalıklı kılan diğer detaysa, Kuveyt’İn deniz limanlarının ve konteyner terminalinin, denizyolu taşımacılığına el verişli bulunmasıdır. İthalat ve ihracat nabzının Kuveyt’te denizyolu taşımacılığı üzerine olduğu bilinir. 5 Aktif deniz limanı, 2 aktif konteyner terminali olmak üzere 7 noktasıyla bulunur. Denizyolu taşımacılığı ile bizim sorumluluğumuza bırakılan ürünlerin, tam güvence esasıyla aktif liman ve terminallere ulaştırılmaktadır.

Türkiye – Kuveyt Arası Yüksek Hacimli Sevkiyat

Bilindiği üzre Türkiye ile Kuveyt arasında her yıl yenilenen büyük ticaret hacmi söz konusudur. Hacmin genişliği esas alındığında denizyolu sevkiyatıın önemi dikkat çekmektedir. Ticaret hacminin büyük olması dolayısıyla büyük boyutlarda, ağır yüklerin taşınması gerektiğini gösterir. İthal ve ihraç hizmet gerçekleştiren uluslararası firmaların denizyolu nakliye gereksinimi artmaktadır.

 Firmamız ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermesiyle denizyolu nakliyesinde öncü isim olmaktadır. Referans çalışmaları neticesinde tecrübeli kaynaklara da sahip olduğunu belirtmektedir. Kuveyt denizyolu konteyner taşımacılığı ile hizmetten faydalanmak isteyen firmalar için komple (FCL) yada parsiyel (LCL) hizmetini sunmaktadır. Müşterimizin talebini dikkate alarak istenildiği şekilde nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz. FCL yada LCL şeklinde nakliye hizmeti talep edildiğinde de fiyatları uygun kapsamında ele alarak belirtiyoruz.

Kuveyt Denizyolu Konteyner Taşımacılığı , Nakliye Fiyatları

Kuveyt konteyner taşımacılık ile standart ölçüde bulunan yükleriniz için nakliye hizmetini sunuyoruz. İhracata konu olan yüklerinizi alarak varış noktası olan Kuveyt’e güvenle ulaştırıyoruz. Denizyolu konteyner taşımacılığında kullanılan konteynerlerin standart ölçülerde bulunmasıyla taşınacak yükün fiyatları da uygun olarak sunulmaktadır.

 Genelde boyut ve yükün ağırlığı fiyata etkiyen unsur olarak yer alır. Konteyner taşımacılığı ile uygun fiyatta sunulan hizmetimizde boy ve ağırlığın sonucunda en uygun fiyatı belirliyoruz. Birim uzmanlarımızla iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylara ulaşarak, fiyat teklifi sunmanıza da olanak sağlıyoruz. Kuveyt nakliye fiyatları için uygun çözümleri, hizmet için aktif konteynerler belirleyerek sunuyoruz. Teslim edilecek noktadan geri dönüş noktası için dolu olarak nakliyesi gerçekleşen konteynerler iki firmaya da fayda sağlayacak uygun fiyatı belirlemektedir. Hizmet için aktif olan konteyner belirlendikten sonra uygun fiyat detayları da ekip tarafından çözümlenmektedir.

Nakliye Noktası: Kuveyt Limanları

Firmamız gerek ihracat gerekse de ithalatta nakliye hizmetini, çalışma yürüttüğü limanlarla sürdürmektedir. Kuveyt’in aktif olarak hizmet veren limanları; Kuwait, Doha, Mina Al Ahmadi, Shuaiba, Shuwaikh, Mena Al Ahmadi ve Khor Al Muffatta Kuveyt limanları olarak bulunur. Bu limanlar arasında çalışma yürüttüğümüz limanlar için denizyolu taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. İhraç edilmek istenen malları Türkiye limanlarından teslim alarak, varış noktası olan Kuveyt limanına ulaştırıyoruz.

 İhracata konu olan yükün nakliyesini konteyner hizmeti ile standart ölçülere bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. Standart dışı ölçüler içinse talepleri uygulama sürecine dahil ediyoruz. İthal yükler içinse Kuveyt limanlarından alınan malları; belirlenen zamanda, belirlenen güzergahta gerçekleştiriyoruz. Teslim edilecek Türkiye limanına ulaştırarak hizmetimizi sunuyoruz. Bu süreçte yükünüzü koruyan unsurları ele alıyoruz. Hem ithal hem de ihraç yüklerin nakliye sürecinde herhangi bir problem yaşaması durumunda, önceden belirlemiş olduğumuz çözüm sürecini ele alıyoruz. Hizmeti güvence altında gerçekleştirebilmek adına riski minimize eden çalışmaları da gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Türkiye üzerinden Kuveyt’e denizyolu taşımacılığı ile ihracat mallarını götürmek isteyen firmalara; her boyut ve ağırlıkta yükleri taşımaktayız. Nakliye sürecince hizmetin tam teşekküllü aktarılabilmesi için birim çalışanlarımızı sorunsuz ve zamanında gerçekleşmesi için çalışmaya dahil ediyoruz. Genelde ağır yükler için denizyolu nakliyesi tercih edildiğinden, yükleri güvence altında ulaştırıyoruz. Herhangi bir sorunun yaşanmaması için çözüm ekibimiz süreçle yakında ilgilenmektedir. Denizyolu nakliyesini; süreci sorunsuz atlatmayı sağlayan ekipmanlar ve personel desteği ile sağlamaktayız. Sigorta kapsamında yürütülen nakliye hizmetinde yüklerin hedef noktalara ulaşımı sağlanır.

Kuveyt’e Türkiye’den gönderilecek ihraç malların tamamı güvence altında Kuveyt parsiyel nakliye şeklinde de yürütülmektedir. Parça parça gönderilmesi istenilen yüklerin varış noktalarına ilişkin detaylar da firmalara aktarılmaktadır. Diğer yandan ithal ürünler için de denizyolu nakliye lojistiğiyle çalışarak Kuveyt başlangıç noktalı taşımacılık hizmetini de aktarıyoruz. Tecrübeli personel kadromuzla birlikte yürüttüğümüz çalışmaların çözüm süreci de ekstra hassasiyet ilkesiyle ele alınmaktadır. Güvenli nakliye için firmamızı tercih etmeniz durumunda en kapsamlı hizmetlerimizi uygun fiyat çözümleri ile sizlere aktarmaktayız.

https://www.rotalojistic.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir