Hemen Ara

Kuveyt Nakliye

Ortadoğu ülkelerine Uluslararası nakliyatın her alanında, firmanıza özel ve bütçe dostu çözümler sunan DMG Transport Türkiye-Kuveyt hattındaki ithalat ve ihracat faaliyetlerinizin tamamını kapsayacak niteliğe sahip Kuveyt nakliye hizmetleriyle yanınızda. Denizyolu nakliyesi ile ülkeye ihracat mallarını götürmek isteyen işletmelere geniş ekipman seçeneklerimiz, esnek çözümler sunuyor, her boyut ve ağırlıktaki yükleri taşıma imkânına sahip olan ekipmanlarımızla tüm taleplerinize güvenilir çözümler sunuyoruz. Standart dışı boyuta ve ağırlığa sahip ağır yüklerinizi denizyolu üzerinden problem yaşanmayacağından emin olacak şekilde taşınması için Kuveyt gemi nakliye hizmetlerimizi tercih etmeniz yeterlidir. Frigo, ağır ve gabari dışı konteyner taşımacılığının yanı sıra CMR sigorta kapsamında uluslararası denizyolu taşımacılığı konusunda da deneyim sahibi olan ekibimiz, ithalat ve ihracat yüklerinizi tamamını dakik bir şekilde belirlenen noktaya ulaştırır.

Asya kıtasında bulunan Kuveyt ülkesinin başlıca limanları; Ash Shu’aybah limanı, Ash Shuwaykh limanı , Kuveyt, Mina limanı’ ‘Abd Allah limanı , Mina’ al Ahmadi limanı, Mina’ Su’ud limanlarıdır.

Ortadoğu odaklı uluslararası denizyolu nakliye operasyonlarımızın en önemli merkezlerinden olan Kuveyt’e göndereceğiniz parsiyel ihracat ürünleri ve ithal yüklerinizin taşınması konusunda, uzun yılların deneyimiyle sizlere memnuniyetinizi garanti edecek kalite seviyesinde hizmet seçenekleri sunuyoruz. İş makinesi ve sanayi ekipmanları gibi ağır yük kapsamındaki yüklerin taşınması için Kuveyt gemi nakliye hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi ülkenin ithalatının en önemli kalemini oluşturan yaş ve kuru sebze-meyve ihracat ürünleri için de uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Soğuk hava zincirinin muhafaza edilmesi gereken sebze-meyve ihracat faaliyetleriniz için modern çağın ihtiyaçları doğrultusunda tüm teknik imkânlara sahip olan filomuz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Personel deneyimi ve teknik yeterlilik bakımında tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyabilecek kapasite olan DMG Transport güven veren uluslararası nakliye hizmetlerini sektörün en ekonomik fiyatlarıyla buluşturuyor.

Kuveyt denizyolu nakliye hizmetlerimizle ilgili uzmanından bilgi almak ve firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması için tecrübeli ekibimize hafta içi her gün bir telefonla ulaşabilir, sitemizin iletişim sayfası üzerinden taleplerinizi bize iletebilirsiniz.