Hemen Ara

İsrail Konteyner Taşımacılığı

İsrail Konteyner Taşımacılığı konusunda, uluslararası arenada uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübeyle yerimizi aldık. Bu anlamda en güvenilir isimler arasında anılan firmalardan biri haline geldik. İsrail konteyner taşımacılığı konusunda hizmet kalitemizi her yıl daha da arttırıyoruz. DMG transport, ticari işletmenizin her türlü ithalat ve ihracat yüklerini güvenle taşımaktadır. Bu hususta İsrail nakliye hizmetleri kapsamında sektörün en avantajlı fiyatlarıyla hizmet veriyoruz.

 İsrail ve Türkiye lojistik hattında yer alan nakliye çalışmalarımız modern çağın gereklerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu yönde gerekli entegrasyonun sağlanması için yatırımlarımıza bütün hızıyla sürdürüyoruz. Bu sayede ithalat ve ihracat yüklerinizi konteyner taşımacılığında sizlere en uygun fiyatlarıyla sağlıyoruz.

 Güvenilir İsrail Konteyner Taşımacılığı

 Her konuda olduğu gibi konteyner taşımacılığı faaliyetlerinde de güven önemlidir. Bu anlamda müşterilerimize en güvenilir nitelikte İsrail konteyner taşımacılığı hizmetlerini sunmak içi çalışıyoruz. Bu anlamda tüm yetki belgeleri ve gümrük işlemleri konusunda uzun yılların tecrübesiyle hizmet veriyoruz. Tüm bunlar için ise alanında profesyonel ekibimiz tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

 İsrail konteyner taşımacılığı hizmetlerimizde müşterilerimizi, evrak işleriyle uğraştırmadan nakliye işlemlerinizi titiz bir şekilde planlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin zamandan büyük ölçüde tasarruf etmesine yardımcı oluyoruz. Böylelikle zamanı çok değerli olan müşterilerimiz ihtiyacı olan hizmetleri kısa sürede almış olmanın avantajını yaşar.

 Konteyner Taşımacılığı İçin Başlıca Limanlarımız

 Şirketimiz konteyner taşımacılığı konusundaki tecrübelerini limanlarda önemli ölçüde ortaya koymaktadır. Bu anlamda hizmet vermekte olduğumuz başlıca İsrail limanları ise Ashdod limanı ve Haifa limanıdır.

 Firma olarak sunmakta olduğumuz Ashdod denizyolu nakliye transit süremiz 5 gündür. Bu kapsamda teslimatlarınızı hava müsaadeli olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Batı destinasyonları için ise bu süre 5 güne kadar olan bir zamana ine bilmektedir

 Firmamız uluslararası konteyner taşımacılığı konusundaki deneyimlerini; tüm müşterilerine sorunsuz olarak sunmaktadır. Bu hizmetlerimizin her aşamasında müşterilerimizin talepleri

 Neden Bizimle Çalışmalısınız?

 İsrail konteyner taşımacılığı konusunda hizmet kalitemizden asla taviz vermiyoruz. Bu doğrultuda mümkün olan en iyi planlamalarımızı gerçekleştiriyoruz. İsrail konteyner taşımacılığından açık yük nakliyatında kadar her türlü hizmeti en kusursuz şekilde sunuyoruz. Çeşitli kimyevi maddelerin güvenli bir şekilde karayolu ve denizyolu üzerinden İsrail’e sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde ülkemize sınırlarımız içerisine getirilmesinde de büyük bir titizlik gösteriyoruz.

 Her türlü kuru/yaş sebze-meyve taşımacılığı konusunda da müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmetleri sunuyoruz. İsrail parsiyel nakliye hizmetlerimiz dahilinde şirketinizin tüm ihtiyaçlarında profesyonelliğimize her zaman güvenebilirsiniz.

 İsrail konteyner taşımacılığı hizmetlerimiz dâhilindeki Lashing hizmetleriyle İsrail-Türkiye, Türkiye – İsrail nakliye hattımız bulunmaktadır. Bu hattaki tüm ithalat ve ihracat yüklerinizin sorunsuz bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz. Dilerseniz İsrail konteyner taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı uluslararası taşımacılık hizmetlerimizden büyük avantaja sahip fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

 İsrail konteyner taşımacılığı konusunda ve modern çağın koşullarına uygun entegrasyonu sunmaktayız. Bu sayeee ağır yük taşımacılığı konusunda da müşterilerimize güvenilir çözümler nitelikte sunmaktayız. Ayrıca standart dışı boyut ve ağırlıkta olan yükleriniz için de oldukça ekonomik hizmetler sunuyoruz. İthalat ve ihracat yüklerinizin İsrail konteyner taşımacılığı hizmetlerimiz dâhilinde taşınması için deneyimli uzman görüşmek için hafta içi her gün telefonla arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir