Hemen Ara

İsrail Nakliye

Uluslararası nakliyatın uzun yıllardır en güvenilir isimleri arasında anılan ve hizmet kalitesini her yıl daha da arttıran DMG transport, ticari işletmenizin tüm ithalat ve ihracat yüklerini İsrail nakliye hizmetleri kapsamında sektörün en avantajlı fiyatlarıyla taşıyoruz. İsrail-Türkiye lojistik hattındaki nakliye faaliyetlerimizin modern çağa uygun şekilde entegrasyonu için yatırımlarımıza devam ediyor, böylelikle ithalat ve ihracat yükleriniz için karayolu ve denizyolu taşımacılığında sizlere en avantajlı fiyatları ve güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Yetki belgeleri ve gümrük işlemleri konusunda yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren profesyonel ekibimiz İsrail denizyolu nakliye hizmetlerimizde sizi, evrak işleri ve detaylarla uğraşmadan nakliyatın her safhasını titiz bir şekilde planlamaktadır.

Başlıca İsrail limanları; Ashdod limanı, Haifa limanıdır. Ashdod denizyolu nakliye transit süremiz 10 gün hava müsaadeli olarak teslimatlarınız gerçekleştirebiliriz. Bazı destinasyonlarda bu süre 5 güne kadar ine bilmektedir

Uluslararası karayolu ve denizyolu nakliyesinde deneyimimizi; sizlere sorunsuz ve her aşaması firmanızın talepleri, yükün niteliği ve nakliye şekline göre planlanmış İsrail gemi nakliye hizmetleri olarak sunmaktayız. Konteyner taşımacılığından, açık yük nakliyatında, kimyevi maddelerin karayolu ve denizyoluyla İsrail’e sevkiyatı veya ülkemize getirilmesinden kuru ve yaş sebze-meyve taşımacılığına kadar İsrail parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamında firmanızın tüm ihtiyaçlarında uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz dâhilinde sunduğumuz Lashing hizmetleriyle İsrail-Türkiye – Türkiye İsrail nakliye hattındaki ithalat ve ihracat yüklerinizin hasarsız şekilde taşınacağından emin olabilir, karayolu ve denizyolu nakliyatında dilerseniz sigortalı uluslararası taşımacılık hizmetlerimizden çok avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz. İsrail nakliye firmaları arasında Karayolu taşımacılığında tır filomuzun genişliği ve modern çağın şartlarına uygun entegrasyonu sayesinde ağır yük taşımacılığı konusunda da sizlere güvenilir çözümler sunuyor, standart dışı boyut ve ağırlıktaki yükleriniz için de ekonomik hizmetler veriyoruz.

İthalat ve ihracat yüklerinizin İsrail nakliye hizmetlerimiz kapsamında taşınması için deneyimli ekibimizle görüşmek, firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız için hafta içi her gün yalnızca bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.