Hemen Ara

Fas İçin Lojistik Hizmet

Büyük ve ya küçük ölçekli ürün ayırt edilmeden, yük taşınmasında müşteri memnuniyeti ve politikalarımızı tam güvence esasına dayalı koruma adına süreç, zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştirilir. Nakliyenin gerçekleşeceği Fas için deniz yolu gücünü ilgili birim kadrosu ve işinin uzmanı kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

İthalat ve İhracat

Uzun yılları aşkın süredir hizmet politikamıza bağlı kalarak uluslararası ve bölgesel yük taşımacılığı ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Uluslararası bağlamda referans çalışmalarımız ve özgün hizmetlerimiz ile çözüm ortaklığı yürüttüğümüz büyük ölçüde şirketler ile temas halinde olmaya devam ediyoruz.

 Hizmetimizden faydalanan çözüm ortaklarımız, ithal ve ihraç ürünleri için yük taşımacılığında öncü firma olarak bizi seçmektedir. Şirketimiz ise bu doğrultuda taşınacak yükün hassasiyeti ve sorumluluğunu alarak tam güvence kapsamında lojistiğini gerçekleştirmektedir.

Faaliyetlerini yerli ve yabancı piyasalarda yürüten şirketlerin, nakliye hizmetini her türlü lojistik destek ile gerçekleştirirken çeşitli varyasyonları da değerlendirmeye alıyoruz. Olası her sorunda şirketimiz bütün sorumluluğu üstlenmektedir. Hizmetlerin sorunsuz aktarılabilmesi adına sorunlarla başa çıkma yöntemini; uzman birim ekibi, çözüm ekibi ve operasyon ekibi kadrosu ile değerlendiriyoruz.

Denizyolu Nakliyat: Fas Gemi Nakliye

Fas gemi nakliye için, ulaşım noktasına kadar ki sürecimiz; Yükün teslim alındığı noktadan(Operasyon ve saha ekibi ile beraber) nakliye için hizmete başlanılacak noktaya ulaştırılır. Şirketimizin yönergeleri doğrultusunda nakliyat için gerekli düzenlemeler yapılır. Tam teşekküllü hazır bulunan nakliyat için gemi nakliyesi sağlanır. Çözüme doğru bu aşamaların takibi ile devam etmektedir.Yükün teslimatı konusunda ayrıca bazı birtakım durumlar da değerlendirmeye alınmaktadır. Bu durumlar; Havanın uygunluk durumu ve denizin nakliye için uygunluk durumları değerlendirmeye alınmaktadır.

Çözüm odaklı hizmet politikamız ile en verimli sonuçları almaya devam ediyoruz. Politikamızın bağlayıcılığı ile hizmetimizden faydalanan şirketlere tam güvence sağlamaktayız. DMG Transport olarak bizlerin güvence sağlayarak müşteriyi memnun etme sorumluluğu bulunmaktadır. Bu sorumluluğumuzu, mevcut referans çalışmalarımız ve Fas nakliye için deniz yolu çalışmalarımız ile yerine getirmekteyiz. Güvence konusunda endişeye yer vermeyecek sonuçlar ile yükünüzü ulaşım noktasına zamanında taşımaktayız.

Operasyon Ekibi

Operasyon uzmanı kadromuzun, nakliyenin her aşamasında süreci takip etme ve sürece dahil olma durumları söz konusu olmaktadır. Söz konusu fas nakliyesinin sekteye uğraması veya herhangi bir aksaklıkla karşılaşması durumunda, değerlendirmeye alınan çözümlerimiz ile müdahale etmektedir operasyon ekibimiz. Aksi durumların takibi dışında, muhtemel her durum ele alınarak sürecin baştan sona her aşaması titizlikle incelenir.

Hizmet Gücü

Nakliye piyasasında gün begün artan firmaların değerlendirmeye alınması sonucunda seçenekler kafa karıştırıcı olabilmektedir. Hizmetin yeterliliği ve hizmetin gücü faktörleri, değerlendirme sonucu için önemli kıstaslar olmaktadır. DMG Transport olarak şirketimiz hizmet gücü ve hizmet kalitesine ilişkin detayları

4 Yorum

    • Düzenli olarak her hafta 2 seferimiz bulunmaktadır. Aktarmalı seferimiz ve aktarmasız seferimiz aktarmasız direk seferimiz 7 günde Casablanca limanınavarış yapmaktadır. Aktarmalı seferimiz Casablanca limanına 14 gün gibi bir sürede varış yapmaktadır

  1. fas nakliye şirketleri arasında kaliteyi ön plana çıkartan firmayı nasıl anlayabiliriz. Fas konteyner nakliye hizmetlerinizi öğrenebilir miyiz?

    • Fas Nakliye şirketleri arasında kaliteyi ön plana çıkaran firmalar arasında DMG TRANSPORT her zaman 1. sırada bulunmaktadır. Firmanın Fiyat politikasına bakabilirsiniz, istediğiniz anda hemen gemi programı verebiliyor mu ? Fas limanında firmayı temsil eden acentası varmı? bunları sorabilirsiniz. her hafta cuma günü kalkıç yapan düzenle seferimiz bulunmaktadır. Aktarmalı ve Aktarmasız olarak 2 sefer gerçekleştiriyoruz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir