Hemen Ara

Fas Nakliye

Uluslararası nakliyenin her alanında karşılıklı güven esasına dayalı olarak çalışan ve yılların getirdiği deneyimle Fas nakliye hizmetlerinde sizlere en ekonomik çözümleri sunan DMG Transport, her nitelikte ithalat ve ihracat yükünü hızlı bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırır. Karayolu, denizyolu ve havayolu nakliyatı ile gerçekleştireceğiniz tüm ithalat ve ihracat faaliyetleri için firmanıza lojistik operasyon planlaması yapıyor ve saha ekibimizle tüm denetimleri yaparak, yükünüzün hasarsız ve tam vaktinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Fas denizyolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında ağır yük kapsamındaki ihracat malları dâhil, her nitelik ve ölçekte yükün nakliyatını yapabilecek yeterlilik ve uzmanlığa sahibiz. Lojistik sektöründe deneyimli, yaptığı işin yüklediği sorumluluğun bilincinde olan uzman ekibimiz ekibimiz tüm lojistik operasyonlarda problemsiz ve güvenilir hizmet seçenekleri sunmak için çalışmaktadır.
Fas Afrika’nın kuzeyinde yer almaktadır. Başlıca Fas Limanları ( Morocco ) Casablanca limanı, Tanger limanıdır. Casablanca denizyolu nakliyesi transit süresi 8-10 gün hava müsaadeli olarak gerçekleştirmekteyiz. Tanger denizyolu nakliyesi transit süremiz 7-8 gün hava müsaadeli olarak gerçekleştirmekteyiz.
Kuru ve yaş sebze-meyve, dondurulmuş gıda, kimyasal madde, inşaat malzemesi, iş makinası ve vinç gibi her ölçekten ve nitelikten yükün nakliyatını yapabilecek yeterliliğe sahip olan DMG Transport, Türkiye-Fas nakliye ve lojistik hattına uzun yıllardır pek çok firmaya danışmanlık ve çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir. Nakliye süreci boyunca müşterilerimizi, Fas gemi nakliye sürecine dair her aşamayla ilgili bilgilendiren ekibimiz proje taşımacılığı konusunda deneyimlidir. Gerçekleştirilecek Fas gemi nakliye operasyonları önceden, firmanıza özel olarak planladığımız için problem olmaksızın nakliye işlemini en hızlı şekilde bitirebilmekteyiz.
Uzman ekibimiz taşınacak yüke ve firmanızın taleplerine göre nakliye planlaması yaparken aynı zamanda nakliye sürecinde de bizzat görev alır. Geniş acenta ağı ve ülke ofisleri bulunan DMG Transport Fas parsiyel nakliye taleplerinin yoğun olması sebebi ile İstanbul ambarlı limanından her hafta çıkış yapmaktayız. Fas konteyner nakliye hizmetlerimiz İthalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatının ilk aşamasından başlayarak sıkı bir denetim süreciyle, nihai noktaya ulaşılana kadar yükün her aşamada denetlenmesi ve böylelikle hiçbir sorun olmadan teslimat yapılması sağlanır. Hasarsız ve belirlenen zamanda varış noktasına iletilen yük için firmaya özel nakliyat planlaması yapmamız, aynı zamanda fiyat teklifinin de size özel hazırlanmasıyla bütçenizden maksimum oranda tasarruf etme imkânı sunmaktadır.