Hemen Ara

Tunus Nakliye

Akdeniz’in her yerine ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyan, uluslararası nakliyat sektörünün günümüzde en güvenilir markaları ve firmaları arasında yer alan DMG Transport güvencesiyle sunduğumuz Tunus nakliye hizmetlerimiz, asgari bütçeyle tüm ürünlerinizin nakliyesini gerçekleştirme imkânı sunuyor. Başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere Türkiye-Tunus lojistik ve nakliye hattında her nitelikten lojistik operasyon ihtiyacınızı karşılayabilecek yeterliliğe sahip olmanın yanı sıra sizlere memnuniyet garantili, sektörün en avantajlı fiyatlarına sahip hizmetler sunmaktayız. Uluslararası nakliye sektöründeki yatırımlarımızla ağır yük taşımacılığı dâhil, işletmenizin her içerikten ithalat ve ihracat yükünü dilediğiniz adrese ulaştırma kapasitesine sahip olan şirketimiz CMR sigortalı nakliye konusundaki uzmanlığıyla danışmanlık hizmetleri de vermektir. Çözüm ortaklığı kapsamında hizmet verdiğimiz tüm firmaların yükünü hızlı ve sıfır hasarla teslim ettiğimiz gibi, firmanızın lojistik operasyonlarını da kusursuz bir şekilde yürüteceğimizden emin olabilirsiniz.
Tunus Afrika kıtasında yer alır. Başlıca limanları Bizerte limanı, Rades limanı ve Sousse limanlarıdır. Bizerte denizyolu nakliye transit süresi 4 gün gibi bir sürede gerçekleştiririz. Rades denizyolu nakliye ortalama süremiz 18 gün sürmektedir. Sousse denizyolu nakliyede ise transit süremiz 5 veya 6 gün olarak malzemelerinizin teslimatını yapmaktayız.
Taşınan yükün hasarsız şekilde nihai teslimat noktasına ulaştırılması açısında önem arz eden Lashing hizmetleriyle birlikte Tunus karayolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında kullandığımız ve Tunus denizyolu nakliye güzergahıyla nakliye’ye ilişkin sorunları dert etmenize gerek kalmıyor. Geniş lojistik ağımız ve nakliyat konusundaki yeterliliğimizle kapıdan kapıya, limandan limana, kapıdan limana bütün ihtiyaçlarınıza esnek çözümler üretebilmekteyiz. Ağır yük olarak sınıflandırılan standart dışı ağırlığa ve ölçülere sahip vinç, iş makinası, boru hattı benzeri yüklerinizin taşınmasından yaş ve kuru sebze-meyve nakliyatına kadar sizlere her alanda çözüm ortaklığı sunuyoruz. Deneyim sahibi profesyonellerden oluşan ekibimiz Tunus parsiyel nakliye hizmetlerimizden yararlanmak üzere yaptığınız başvuruların arından beklentilerinizi kesin bir şekilde belirleyerek, nakliyatı size özel planlar. İhtiyaçlarınız ve yükün özelliklerine göre firmanıza özel nakliye planlaması yapılması sorun yaşanmamasını garantilerken bir taraftansa mümkün olan en ekonomik fiyatla nakliyat yapmanıza olanak tanır.
Bütçenizi düşünerek, sektörün en uygun fiyatlarıyla sunduğumuz ve güvenle tercih edebileceğiniz kalitedeki Tunus gemi nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve fiyat teklifi almak için bir telefon açmanız yeterli.