Hemen Ara

Taiwan Nakliye

Minimum maliyet ve sorunsuz teslimat garantisiyle ithalat ve ihracat yüklerinizi Türkiye-Tayvan lojistik ve nakliye hattında taşıtmak için uzun yılların verdiği deneyimiyle uluslararası nakliye sektörünün güven veren firmaları arasında yer alan DMG Transport kalitesini tercih etmeniz yeterli. Tayvan gemi nakliye hizmetlerimizin bel kemiğini oluşturan denizyolu konteyner taşımacılığı operasyonlarımızla her miktarda ve nitelikteki nakliye ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Kapıdan kapıya, limandan limana, kapıdan limana olmak üzere Tayvan Türkiye – Türkiye –Tayvan nakliye çözümlerimiz kapsamında güzergah ve içeriğe dair taleplerinizin hepsine, memnuniyetinizi garanti edecek kalite ve profesyonellikteki hizmetlerle yanıt vermekteyiz. Lashing hizmetlerimizle yükünüzün sıfır hasarla nihai adrese ulaştırılmasını sağlıyor, CMR sigorta kapsamında Tayvan parsiyel nakliye hizmetlerimizdeki sigortalı denizyolu teslimatla her çeşit yükünüzü taşıyoruz.
Asya kıtasında yer alan Tayvan Türkiye ile ticari iş birliğini öok ileri seviyeler taşımışdır. Başlıca limanları; Keelung limanı, Kaohsiung limanı, Taichung limanıdır. Keelung denizyolu nakliye transit süre 38 gündür. Kaohsiung denizyolu nakliye süresi 30 gün, Taichung denizyolu nakliye süremiz ise 33 gün olarak ön görmekteyiz.
Fabrikadan konteyner alımı ve denizyoluyla açık konteyner taşımacılığından yaş ve kuru sebze-meyve-tahıl ürünlerinin nakliyatına, kimyevi madde sevkiyatından dondurulmuş gıda ürünlerinin taşınmasına kadar Tayvan denizyolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında tüm ihtiyaçlarınız için tecrübeli ekibimizden yardım alabilirsiniz. DMG Transport olarak teknik yeterlilik ve deneyimimizle sizlere uluslararası ağır yük taşımacılığı konusunda da güvenle tercih edebileceğiniz ve asgari harcamayla lojistik operasyonun gerçekleştirilmesini sağlayan Tayvan nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Planlama aşamasında yükün nitelikleri ve teslimat süresine ilişkin tüm faktörlerin incelenmesi, firmanızın taleplerinin değerlendirilmesinden sonra nakliyat planlaması size özel yapılacağı için yükünüzün en düşük maliyetle ve hiçbir sorun yaşanmaksızın taşınacağından emin olabilirsiniz. Uzakdoğu’nun dört bir yanına, her ölçekten ve ağırlıkta yük taşımacılığı yapan firmamız deneyimiyle sizlere memnuniyetinizi garanti edecek kalitede uluslararası lojistik çözümleri sunmaktadır.
Asgari harcamayla her nitelikte ve ölçekteki ithalat ve ihracat yükünüzü Türkiye-Tayvan hattında taşımanızı sağladığımız lojistik çözüm ortaklığı hizmetlerimizden faydalanmak ve teslimata ilişkin sorun yaşamayacağınızdan emin olmanın rahatlığını yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.