Hemen Ara

Libya Nakliye

Ortadoğu ülkelerinin her köşesine ithalat ve ihracat yüklerinizi güvenle taşıyan DMG Transport, uluslararası taşımacılıktaki deneyimini Libya konteyner nakliye hizmetlerinden en ekonomik şekilde yararlanmanızı sağlayacak hizmetlerle sunmaktadır. Ağır yük taşımacılığı, kuru ve yaş sebze-meyve nakliyesi, hammadde ve kimyevi ürünlerin taşınması gibi tüm taleplerinizi karşılayabilecek niteliğe sahip filomuz Libya-Türkiye lojistik hattındaki tüm operasyonlarınız için en güvenilir nakliye seçeneklerine sahiptir. Sigortalı ve teminatlı taşımacılık seçenekleriyle birlikte Libya gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında her ölçekten ve nitelikteki yükü dakik bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Uluslararası yük taşımacılığında tüm müşterilerimize esnek çözümler sunuyor, karayolu ve denizyolu taşımacılığının yanı sıra hızlı teslimatın önem kazandığı taleplerinizi havayoluyla dilediğiniz yere ulaştırıyoruz.
Afrika kıtasında yer alan Libya ülkesine ait başlıca limanlar; Khoms limanı, Misurata limanı, Benghazi limanı ve Tripoli limanıdır. Khoms denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 8-9 gündür. Misurata denizyolu nakliye transit süremiz 3-4 gündür. Tripoli denizyolu nakliye transit süremiz 6-7 gündür. Benghazi denizyolu nakliye transit süremiz 7-8 gün olarak teslimatları hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.
Deneyimli ekibimiz planlamadan yükünüzün karayolu veya denizyoluyla taşınması esnasında denetime kadar Türkiye-Libya lojistik ve nakliye hattındaki tüm operasyonlarımızın her aşamasında titizlikle çalışır. İthalat ve ihracat yükleriniz yol boyunca denetlenerek, hasarsız ve gecikme olmaksızın adrese ulaştırılması sağlanırken uzman kadromuz aynı zamanda evrak işlemlerindeki pürüzler sebebiyle malınızın gümrükte takılmasına izin vermez, sizin için bu tür prosedürlerin tamamıyla ilgilenir. Uluslararası taşımacılık sektöründeki tecrübemizle sizlere sunduğumuz Libya denizyolu nakliye hizmetlerimizden standart dışı ağırlıktaki ve hacme sahip yüklerinizin karayolu veya denizyoluyla taşınması için de aynı güvenilirlikte yararlanabilirsiniz. Hizmet kalitemizle olduğu gibi cazip fiyat politikamızla da sektörün en rekabetçi markalarından biri olduğumuz için firmanıza özel hazırlanacak fiyat teklifi ve nakliye planlamasıyla bütçeniz için en avantajlı fiyatları alacağınızdan emin olabilirsiniz. Nakliye süreci firmanızın talepleri ve taşınacak yükün özellikleri doğrultusunda firmanıza özel planlamakta, fiyat teklifi de bu şekilde hazırlandığı için bütçeniz için en uygun fiyatla nakliyat gerçekleştirilmekte.
Avantajlı fiyatlarla sunduğumuz Libya parsiyel nakliye hizmetlerimizden hemen yararlanmak üzere bizimle sadece bir telefonla iletişime geçebilir, fiyat teklifi almak ve tüm sorularınız için tecrübeli ekibimize her zaman danışabilirsiniz.