Hemen Ara

Arap Emirlikleri Nakliye

Uluslararası nakliyat sektöründeki deneyimimizle sizlere güvenle tercih edebileceğiniz Arap Emirlikleri nakliye hizmetleri sunan DMG Transport firmanızın ithalat ve ihracat faaliyetleri için asgari bütçe ayırmanızı yeterli kılan lojistik çözümler sunmakta. Uluslararası ticaretin önemli merkezlerinden olan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli ihracat faaliyetleri başta olmak üzere sizlere uluslararası nakliyenin her alanında güvenilir çözümler sunan firmamız, dünyanın dört bir yanına her miktarda ve nitelikte yük taşımaktadır. Türkiye-Arap Emirlikleri lojistik ve nakliye hattındaki bütün ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyabilecek yeterliliğe ve sektör tecrübesine sahibiz. Konteyner taşımacılığı, yaş ve kuru sebze-meyve sevkiyatları, endüstriyel hammadde ve tıbbi ürünler, dondurulmuş gıda ve iş makinası gibi her içerikten nakliye ihtiyacınız için sigortalı taşımacılık dâhil, sorun yaşamayacağınızdan emin olabileceğiniz kalitede hizmetler sunmaktayız.
Asya kıtasında bulunan Birleşik Arap Emirlikleri başlıca Limaları; Ajman limanı, Al Fujayrah limanı , Das Adası limanı , Dubai limanı , Khawr Fakkan limanı , Mina Jabal Ali limanı , Mina Khalid limanı, Mina Rashid limanı , Mina Saqr limanı , Mina Zayid limanı , Umm al Qaywayn limanı , Jebel Ali limanı , Abu Dhabi limanıdır. Dubai denizyolu nakliye sürecinde transit süremiz 10 gündür. Abu Dhabi denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 8-10 gün arasında değişmektedir. Mina Jabal Ali denizyolu nakliye transit süremiz 7-8 gün arasında değişmektedir. Khawr Fakkan denizyolu nakliye ortalama varış süremiz 10-12 gün arasında değişmektedir.
Ağır yük kapsamındaki ihracat ve ithalat yüklerinizi firmanıza özel nakliye çözümleriyle taşıyor, denizyolu ve havayolu taşımacılığının yanı sıra geniş tır filomuzla karayolu taşımacılığında da sektörün en güvenilir hizmetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz denizyolu nakliyesi danışmanlığı ve proje taşımacılığı hizmetlerimizden Lashing konusunda deneyimli ekibimizden yardım alarak, sadece bir telefonla hemen yararlanabilirsiniz. Limandan limana, kapıdan kapıya, limandan kapıya olarak standart dışı ağırlıktaki yüklerinizle birlikte her nitelikteki nakliye talebiniz için memnuniyetinizi garanti eden uluslararası nakliye çözümlerimiz mevcuttur. Havayolu taşımacılığı konusunda da tecrübe sahibi ekibimiz, ihracat mallarınızın gümrükte günlerce beklemesine neden olan problemlerle uğraşmamanızı sağlar ve firmanız için tüm yasal prosedürleri, evrak işlemlerini sorunsuz biçimde halleder.
Birleşik Arap Emirlikleri denizyolu nakliye hizmetlerimizden yararlanarak, ithalat ve ihracat yüklerinizi minimum harcamayla piyasanın en kaliteli uluslararası nakliyat hizmetleriyle taşıtmak için hafta içi her gün sadece bir telefonla ulaşabileceğiniz DMG Transport ekibinden yardım istemeniz yeterli.