Hemen Ara

Afrika Denizyolu Taşımacılığı

Dünyanın dört bir yanına her ölçek ve nitelikte uluslararası nakliyat yapan DMG Transport, ithalat ve ihracat yüklerinizin Siyah İnci Afrika’ya taşınması konusunda da sizlere memnuniyet garantili çözümler sunuyor. Afrika nakliye hizmetlerimiz kapsamında her miktar, nitelik, boyut ve ağırlıktaki ithalat ve ihracat yükünüzü dakik bir şekilde ve sektörün en ekonomik fiyatlarıyla taşıyoruz. Limandan limana, kapıdan limana, kapıdan kapıya olmak üzere Afrika nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm lojistik ihtiyaçlarınıza esnek ve akılcı çözümler sunmakta, güvenlik konusunda beklentilere sigortalı uluslararası nakliyat hizmetleriyle yanıt vermekteyiz. Afrika’nın tüm önemli liman ve ticaret kentlerine nakliyat hizmeti sunmanın yanı sıra yüklerinizin yolculuk boyunca hasar almaması açısından önem arz eden Lashing konusunda da güvenle tercih edebileceğiniz kalitede hizmetler sunmaktayız.

Geniş hizmet ağımızla firmanızın tüm ithalat ve ihracat yüklerini Afrika’nın en önemli limanlarına taşıyor, açık konteyner taşımacılığıyla sizlere güvenilir ve son derece ekonomik lojistik çözümler sunmaktayız. Ağır nakliyat ve proje taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, Afrika nakliyat hizmetleri kapsamında denizyoluyla taşınacak her nitelikte yükünüzün için firmanıza özel esnek lojistik planlamalar yapar. İş makinası, vinç gibi standart dışı boyuta ve ağırlığa sahip ağır yüklerin Afrika’nın dört bir yanına taşınması konusunda yılların birikimine sahip uzman ekibimizin, Afrika nakliye hizmetlerimiz kapsamında firmanıza özel yapacağı planlama sayesinde sorunsuz bir şekilde yüklerinizi nihai adrese ulaştıracağından emin olabilirsiniz. Üstelik bütçe dostu fiyat seçenekleri ve en hızlı lojistik operasyon çözümleriyle…

Afrika-Türkiye lojistik hattındaki ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasına ilişkin tüm taleplerinize çözüm odaklı hizmetlerle yanıt veren firmamızın profesyonelliğinden faydalanmak, size özel fiyat teklifi hazırlanması veya sadece daha detaylı bilgi almak için bir telefon açmanız yeterli.