Hemen Ara

Yurt Dışı Nakliye Hizmetinde Yeni Yöntemler Tercih Ediliyor

İthalat ve ihracat kategorisinde hizmet veren firmalar, güvenilir nakliye firmalarını tercih ediyor. İşinin ehli olan ve güncel yöntemleri takip eden bu firmalar, online çözüm seçeneklerini en iyi şekilde kullanıyor.

 Uluslararası nakliye kategorisinde diğer önemli bir konu mevsimsel farklılıklardır. Soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunan firma, olumsuz hava koşullarına karşı gerekli bütün önlemleri alıyor. Hava, kara ve deniz taşımacılığında, nem ve ısı yalıtımı önemli bir konudur. Olumsuz hava koşullarında, güvenli taşıma işlemi için gerekli önlemler alınıyor.

 Firmanın Müşteri Hizmetlerini Aramanız Yeterli

 Pakistan’a veya diğer ülkelere ihracat yapmadan önce, bu konuda uzman şirketlerle irtibata geçilmelidir. Pakistan gemi nakliye seçenekleri ve konteyner taşıma hizmetleri

 Firma Ekspertiz Ekibi Gönderiyor

 İhraç edilecek yükün incelenmesi için ilk aşamada firma ekspertiz ekibi göndermektedir. Bu ekip, ilk aşamada yükün özelliklerini incelemektedir. Paketleme işlemi için, ihraç edilecek ürünün yapısına uygun paket seçenekleri listeye ekleniyor. Hava, kara ve deniz taşıma yöntemlerinden istediğinizi seçiyorsunuz.

 Firma, online çözüm, gümrük işlemleri, konteyner taşıma ve diğer bütün kategorilerde pratik yöntemleri tercih ediyor. Taşıma işlemleri esnasında rota tercihi de size kalmış. Ekonomik yöntemlerin yanı sıra en güvenli rota seçenekleri de bu kategoride tercih edilebilir. Gümrükten gümrüğe ve adresten adrese teslimat yöntemleri, Türkiye – Pakistan nakliye hizmet programı içerisinde yer alan yöntemlerdir.

 Profesyonel Yöntemler Eşya Güvenliğini Sağlıyor

 Taşıma işlemlerinde eşya güvenliği, paketleme, istifleme, taşıma ve teslimat kategorisinde özenle gerçekleştiriliyor. Kara, hava ve deniz taşımacılığı uluslararası prosedür, güvenli taşıma hizmetinin temelini teşkil ediyor. Bu kategoride meydana gelen değişiklikler, firma tarafından takip ediliyor.

 Tır filosu, kara taşımacılığında tercih edilen bir seçenektir. Kapalı kasa özelliklerine sahip bu araçlar, süspansiyonel özellikleri üst seviyededir. Gümrüğe takılmadan güvenle eşyalarınızı başka bir ülkeye taşımak için güvenli taşıma hizmeti sunan firmayı tercih edebilirsiniz.

 Sigortalı Nakliye Hizmetiyle Tanışın

 Resmi prosedüre uygun şekilde sigortalama hizmeti sunan firma, bu konuda güvence sunuyor. Özel paketleme ve taşıma işlemlerine rağmen beklenmedik kazalar meydana gelebiliyor. Nakliye sigorta hizmeti, beklenmedik kazaların meydana getirdiği maddi hasarı karşılamaktadır. Bu işlem, paketleme işlemi öncesinde yapılmaktadır. Taşıma süresi boyunca eşyanız sigortalanmaktadır. Taşıma işlemi bittikten sonra sigorta süresi de sona eriyor.

 Yükünüzü Online Takip Edin

 Firmanın sunduğu hizmetlerden biri de online takip hizmetidir. Taşıma esnasında telefonunuzdan yükünüzün nerede olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Zamanında teslimat gerçekleştiren firma, anlık bildirimlerle taşınan yük hakkında bilgi vermektedir. Her hangi bir olumsuzluk meydana geldiği zaman firma anında bilgilendirme işlemi gerçekleştiriyor.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir