Hemen Ara

Yemen Nakliye

Dünyanın dört bir yanına erişen lojistik ağımızla firmanızın her nitelikteki nakliye talebine güvenle tercih edebileceğiniz çözümler sunuyor ve Yemen nakliye hizmetlerimi kapsamında sizlere sektörün en avantajlı fiyatlarını değerlendirme imkânı sağlıyoruz. Yemen nakliye firmaları arasında yerini alan DMG Transport olarak başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere ithalat ve ihracat yüklerinizi dilediğiniz noktaya, gecikmeye ilişkin sorunları düşünmenize gerek bırakmayacak dakiklikle taşıyoruz. Yemen parsiyel nakliye hizmetlerimiz sayesinde ithalat ve ihracat yüklerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda limandan limana, kapıdan kapıya, limandan kapıya olacak şekilde nakliye edebilirsiniz. Uzman ekibimiz bugüne kadar Türkiye-Yemen lojistik ve nakliye hattında pek çok firmaya lojistik çözüm ortaklığı hizmeti sunmuş, işinde tam manasıyla profesyonel ve sektör deneyimi bulunan uzmanlardan oluşmaktadır.
Yemen asya kıtasında yer almaktadır. Yemende iç savaş yaşandığı, bu süreç nakliye süreçlerini maalesef olumsuz etkilemektedir. Bazen korsanların saldırılarına maruz kalan konteyer gemileri, sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Yemen’in başlıca limanları Aden limanı ve Hodeidah limanıdır. Aden denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 20 gün civarı ön görülmektedir.
Firmanızın ithalat ve ihracat yüklerinin taşınması için gerçekleştirdiğimiz lojistik operasyonlar, yükün niteliği ve miktarı fark etmeksizin her ölçekten nakliye talebinize güvenilir çözümler sunabilecek yeterliliktedir. Ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat mallarının taşınmasından yaş ve kuru sebze-meyve ihracat ve ithalatına, kimyevi ve tıbbi maddelerin nakliyatından uluslararası konteyner taşımacılığına kadar DMG Transport olarak tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yemen gemi nakliye hizmetlerimizden sigortalı uluslararası taşımacılık seçenekleriyle, taşınacak yükle ilgili riskleri ortadan kaldıracak şekilde ve çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Nakliyenin önceden planlandığı ve lojistik operasyonun sizin taleplerinize göre yürütüldüğü hizmetlerimizde denetimi sıkı tutuyor, saha personelimizle yükünüzün hasarsız şekilde ve tam vaktinde dilediğiniz noktaya iletilmesini sağlıyoruz. Türkiye-Yemen nakliye ve lojistik hattındaki Yemen konteyner nakliye talepleriniz için firmanıza özel planlama yapılması sorun yaşanma riskini ortadan kaldırırken aynı zamanda fiyat anlamında da en avantajlı teklifi almanızı sağlar.
Deneyimimizle sizlere memnuniyet garantisiyle sunduğumuz Yemen nakliye fiyatları ve hizmetleriyle ilgili tüm sorularınız ve firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanmasına ilişkin taleplerinizi, hafta içi her gün bir telefonla veya sitemizin iletişim sayfasını tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz.