Hemen Ara

Vietnam Nakliye

Müşteri taleplerine işlevsel ve her zaman ekonomik çözümler sunan ve uluslararası nakliye sektörünün en güvenilir markaları arasında yer alan DMG Transport, Vietnam nakliye hizmetleri kapsamında firmanızın tüm lojistik ihtiyaçlarını memnuniyetinizi esas alan hizmetlerle karşılıyor. Her nitelikte ve miktardaki yükün, asgari sürede ve bütçeyle Türkiye-Vietnam lojistik, dağıtım ve nakliye hattında taşınmasını sağlamaktadır. Firmanızın tüm ithalat ve ihracat yüklerini, başta denizyolu nakliyesi olmak üzere taleplerini doğrultusunda en kaliteli hizmetlerle taşımaktayız. Limandan limana, kapıdan limana, kapıdan kapıya olmak üzere Vietnam gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında ithalat ve ihracat yüklerinizi dilediğiniz noktaya dakik bir şekilde ulaştırmakta ve denizyolu taşımacılığında yükün hasarsız şekilde taşınmasını garantileyen Lashing hizmetleri de sunmaktayız.
Vietnam başlıca limanları; Ho Chi Minh City limanı, Da Nang limanı, Haiphong limanıdır. Ho Chi Minh City denizyolu nakliye transit süremiz 37-39 gün sürmektedir. Da Nang denizyolu nakliye transit süremiz 39-41 günde gemimiz varış sağlamaktadır. Haiphong denizyolu nakliye transit süremiz 41-43 gün olarak ön görülmektedir.
İthalat ve ihracat faaliyetleriniz için her zaman güvenle tercih edebileceğiniz uluslararası nakliye hizmetleri ve Vietnam denizyolu nakliye hizmetlerimizde konteyner taşımacılığı konusunda sizlere ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Firmamızın parsiyel taşımacılıkta, geniş lojistik ağı ve yeterliliğiyle kuru ve yaz sebze-meyve nakliyesinden iş makinalarına kadar boyutu ve ağırlığı fark etmeden her çeşit yükü Türkiye-Vietnam nakliye hattında taşıyabilirsiniz. Vinç, boru hattı, iş makinası, kimyevi ve tıbbi maddeler, bakliyat, tekstil ürünleri, dondurulmuş gıda, açık konteyner taşımacılığı gibi ithalat ve ihracat faaliyetlerinizin tamamını karşılayacak içerikteki hizmetlerimizden sigortalı nakliyat konusunda da aynı güvenilirlikte yararlanabilirsiniz. Lojistik operasyon firmanızın talepleri değerlendirilerek, taşınan yükün özelliği ve teslimat süresine bağlı olarak size özel planlanmakta ve sorun yaşanma riskiyse bu planlama kapsamında ortadan kaldırılmaktadır. Denetimlerimiz ve profesyonel ekibimizin tüm nakliyat sürecini başarıyla yürütmesiyle sizlere problemsiz ve güvenilir çözüm ortaklığı hizmetleri sunmaktayız.
Bütçe dostu fiyatlarla ve memnuniyetinizi sağlayacak profesyonellikle sunduğumuz Vietnam Türkiye nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için hafta içi her gün bize bir telefonla ulaşabileceğiniz gibi fiyat teklifi istemek için de deneyimli ekibimizden dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.