Hemen Ara

Ürdün Nakliye

Avrupa’dan Uzakdoğu’ya, Afrika’dan Ortadoğu’nun dört bir yanına uzanan geniş lojistik ağımızla firmanızın tüm ithalat ve ihracat yükleri için Ürün nakliye hizmetleri sunuyor ve memnuniyetinizi de garanti ediyoruz. DMG Transport olarak uluslararası taşımacılık sektöründeki tecrübemizi sizlere sorunsuz, her daim hızlı ve oldukça cazip Ürün nakliye fiyatlarına sahip Ürdün gemi nakliye hizmetleri sunmak için kullanmaktayız. Her nitelikteki yükünüzü Türkiye-Ürdün lojistik ve nakliye hattında hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyabilecek yeterliliğe sahibiz. Ürdün denizyolu nakliye hizmetlerimizle kapıdan kapıya teslimat dâhil; her boyutta ve ağırlıkta yükün sigortalı olarak nakliyatı yapabilirsiniz. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda havayolu veya karayolu nakliyat seçenekleriyle size özel nakliye planlaması yapmakta, tüm süreçler yükün özelliklerine ve taleplerinize göre önceden planlandığı için gecikme veya yükün hasar görmesi gibi sorunlar yaşanmamaktadır.
Ürdün asya kıtasında yer almaktadır. Ürdün’ün başlıca limanıları; Al Aqbah limanıdır. Al Aqbah denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 15 gündür.
Nakliye süresince saha ekibimizin gerçekleştirdiği denetimlerle yükünüzün hasarsız ve gecikme yaşanmadan dilediğiniz nihai adrese ulaştırılması sağlanırken Ürdün parsiyel nakliye hizmetlerimizde görev alan ekibimiz gümrük işlemleri konusunda da size pratik çözüm sunar. Evrak işleriyle uğraşmadan ve prosedürlere takılmadan ithalat ve ihracat ürünlerinizi Türkiye-Ürdün lojistik ve nakliye hattında taşımanızı sağlayan firmamız, nakliyat operasyonunda size özel planlama çözümler sunmaktadır. Nakliye süreci firmanıza özel planlandığı için operasyon bütçeniz için en uygun fiyatla gerçekleştirilir, sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapacağınız için asgari harcama yapmanız yeterli olur. DMG Transport olarak sektördeki deneyimimizle sizlere problem yaşanmayacağından emin olarak tercih edebileceğiniz Ürdün gemi nakliyesi hizmetleri sunuyor ve bu hizmetler kapsamında her miktarda, her nitelikteki yükünüzü cazip fiyatlarla taşıyoruz.
Türkiye-Ürdün lojistik ve dağıtım hattındaki tüm nakliyat faaliyetleriniz için fiyat teklifi almak, Ürdün nakliye firmaları arasındaki hizmet kalitesi farkı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve tecrübeli ekibimizin uzmanlığından yararlanmak üzere dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.