Hemen Ara

Umman Nakliye

Uluslararası nakliyatın her zaman önde gelen merkezlerinden olan Arap Yarımadası’nın yükselen yıldızı Umman merkezli bütün ithalat ve ihracat faaliyetleriniz için yıllardır dünyanın dört bir yanına yük taşıyan Uman nakliye firmaları arasında DMG Transport uzmanlığını tercih edebilirsiniz. Umman nakliye hizmetlerimiz kapsamında başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere ticari işletmenizin her miktarda ve nitelikteki ithalat ve ihracat yükünü, gecikmelere ilişkin kaygılanmanıza gerek bırakmayacak dakiklikle taşımaktayız. Sektörün en güvenilir markaları arasına adını yazdırmayı başaran şirketimiz, sektördeki deneyimi ve dünyanın dört bir yanındaki faaliyetleriyle edindiği tecrübe ile Türkiye-Umman lojistik ve nakliye hattındaki bütün nakliyat taleplerinizi karşılayabilecek yeterliliktedir. Firmamızın Umman parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında ithalat ve ihracat yüklerinizin; kapıdan kapıya, limandan limana ve kapıdan limana nakliyatını piyasanın en avantajlı fiyat seçenekleriyle yapabilirsiniz.
Asya kıtasında yer alan Umman başlıca limanları; Matrah limanı, Mina’ al Fahl limanı , Mina’ Raysut limanı , Muscat limanıdır. Muscat denizyolu nakliye transit süremiz 12-14 gün arasında değişmektedir.
Denizyolu taşımacılığındaki deneyimimiz ve okyanus ötesi ülkelerden Afrika’ya, Uzakdoğu’dan Avrupa’ya uzanan geniş dağıtım ağımızla sizlere tam anlamıyla profesyonel çözüm ortaklığı hizmeti sunduğumuz Umman nakliye fiyatlarımız ve hizmetlerimizde Lashing konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yükün nakliyr sürecinde sabitlenerek, hasarsız şekilde taşınmasını sağlayan deneyimli ekibimiz nakliyat süreçleri boyunca denetimi sıkı tutar ve yükünüzün hasar görmeden nihai adrese ulaştırılmasını sağlar. Umman gemi nakliye hizmetlerimizde her zaman için lojistik operasyon firmanızın ihtiyaçları göz önüne alınarak planlanır. Alanında uzmanlaşmış profesyonellerin görev yaptığı ekibimizin nakliye sürecini firmanıza özel şekilde planlamasıyla sadece ihtiyacınız olan hizmetler için ödeme yapar, böylelikle uluslararası konteyner nakliye ihtiyaçlarınız için yüksek harcamalar yapmamış olursunuz.
İthalat ve ihracat yüklerinizin tamamını, hiçbir sorun yaşanmamasını sağlayacak size özel nakliyat planlaması ve profesyonel hizmetlerle Türkiye-Umman lojistik ve nakliye hattında taşıyan DMG Transport ekibine bir telefonla ulaşabilirsiniz. Umman denizyolu nakliye hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz konularda daha kapsamlı bilgi ve fiyat teklifi hazırlanması için telefonla veya iletişim sayfamızı tıklayarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.