Hemen Ara

Ukrayna Konteyner Taşımacılığı

Ukrayna Türkiye Gemi Taşımacılığı

Gemi taşımacılığı iki temel taşıma şekli üzerinde yapılır. Birincisi FCL Konteyner ikincisi ise LCL (parsiyel) Konteyner sistemli taşımacılıktır. Temel amaç bir limandan, farklı bir limana yük ulaştırılmasını sağlayan ve yük transferi yapan bu iki taşıma şeklinin arasındaki fark ise paylaşım şekilleridir. Lojistik olarak temas halinde olduğu müşterilerine ihtiyaçları olan transfer şeklini sunan ve arzu edilen taşımayı doğru bir şekilde yapan firmamız güven odaklı olarak çalışmaktadır.

 Özellikle çok büyük çaplı malların taşınması ve bu malların limanlara eksiksiz ulaşımına FCL Konteyner sistemi denilmektedir. Bizlerin firma olarak kullandığımız ve çok aşamalı ve güvenli olan bu sistemle Odessa limanına tam Konteyner yükü olarak ulaşmaktadır.

 FCL dediğimiz bu sisteminde, tüm yük, tek bir mal sahibine aittir. Taşınacak olan eşyaların tek seferde Ukrayna nakliye firmaları aracılığı ile ulaştırılması kolay olmamaktadır. Bu işlerde DMG TRANSPORT işin ehli ve tam yetkili firmalar arasında en başarılı olandır. Ukrayna nakliye fiyatları ardiye maliyeti, depo kiraları, araç masrafları, gemi taşıma ücretleri gibi birçok aşamadan oluşmaktadır. Ürünler büyük kütleler halinde limanlara mal teslimatı gerçekleştirilen firmalar tarafından ekonomik ve avantajlı bir transfer şeklidir.

 LCL ise FCL’den farklı olarak konteynera alınan yükün çok çeşitli ve çok farklı kişilere ait olmasıdır. Parsiyel Konteyner Yükü olarak bilinen bu sistemde, tek bir konteynerde birden fazla yük, emtia ve mal bulunmasıdır. Bu transferde Ukrayna taşıma yapan firmalar yük sahipleri özellikle yük miktarına bağlı olarak ekonomik olması nedeniyle tercih etmektedirler. Bu paylaşımlı konteyner taşıma maliyeti yük sahipleri arasında paylaştırılmaktadır.

 Ukrayna Türkiye gemi taşımacılığı deniz taşımacılığı türleri içerisinde, LCL (parsiyel) taşımacılıkta en ekonomik olanıdır. Ekiplerimiz ve şebekemizle, aktarmalı veya rotaya bağlı olarak doğrudan transfer ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Geniş acente ağımız, transferi iş ortaklarımız için organize olarak tam zamanlı çalışmaktadır. Transfer ve tüm taşıma işlerinizi en ideal zamanlama ile gerçekleştiriyoruz. Kesinlikle hiçbir şekilde mağduriyet yaratmıyoruz.

 4.600 limanda bulunan çok geniş alana yayılmış elemanlarımız ve depolarımızla mal sevkiyatını çok hızlı ve zamanında yapmaktayız. Bu limanlardan dünya ekonomisinde önemli bir yere sahiplerdir. Denizyolu taşımacılığı için dünya çapındaki tüm limanlar ile karşılıklı olarak kapıdan-kapıya yani parsiyel servis olarak taşıma yapan tek firmayız. Aktarma limanları ve aktarma işlemleri sayesinde daha fazla varış limanı için konteyner servisi sağlayabiliyoruz.

 Küresel ve sektörel bazda önem arz eden aktarma limanları, bulundukları lokasyonlar itibarıyla konteyner seferlerinin yaygın bir şekilde gerçekleştirilebilmesine olanak tanımaktadır. Önemli limanlar ve limanları arasındaki bağlantınızı doğru zamanlama, güvenli transfer, zamanında evrak teslimi gibi hizmet kalitesi açısından tam olarak yapıyoruz. Sonuç olarak, taşımacılık yaparken güvenilirliğinizi sağlamak konusunda hassas davranıyoruz.

 Uluslararası deniz taşımacılığı yaparken müşterilerimizin ihtiyaçları olan özel taşıma şekillerini de sağlayarak farklı yükleme modelleri konusunda çözüm ortaklığı sunuyoruz.

 İthalat ve ihracatta alanında istenilen standartlarda özel konteyner ihtiyaçlarına yanıt veren kaliteli ve oldukça sağlam ambalajlama teknikleri ile işlerinizi yapıyoruz.

 Ukrayna Karayolu Taşımacılığı

 Uluslararası Karayolu taşımacılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri buluyoruz. Tüm taşıma filolarımız yol güzergahları için önceden hazırlanmaktadır. Kalifiye şoförlerimiz ve yolla hakim yapıları ile sorunsuz taşımacılık yapmaktayız. Anlayışlı tecrübeli kadromuz, güçlü araçlarımız ve geniş acente yapımız ile tüm Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu’da hizmetinizdeyiz.

 Talebinize göre standart, mega, askılı, frigorifik araç imkanı hızlı ve güvenilir servisimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız. Taşınacak yükün özelliklerine, en uygun aracın belirlenmesi

 Aracı kullanan şoförlerimiz, nakil aşamalarında araçları güvenli bir şekilde kullanmakta ve taşınan yükün zarar görmesini engellemektedir.

 Uluslararası alanlarda yaptığımız ticarette, güvenli eşya taşımacılığı sunuyoruz. Tüm taşıma işlerini ve bütün aşamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 Firmamız, teslimat öncesinde ve sevkiyat sırasında bilgilendirme mesajları ile mal sahiplerini düzenli bilgilendirmektedir. Teslimat sırasında adreste bir değişiklik olursa, bu değişiklik anında malları taşıyan şoförlerimize bildirilmekte ve yük yeni adresine yönlendirilmektedir.

 Transport yükleme takip ve teslim alma ekibimiz, resmi prosedürün belirlediği kurallara uygun şekilde gümrükleme işlemi gerçekleştirirler. Gümrük işlemlerinde ülkeler arası farklılıklar bulunmaktadır.

 Profesyonel olarak bu işleri yılardır yapan lojistik ekibimiz, bu farkları göz önüne alarak hareket etmektedir. Gümrükten geçen mallarınız hemen ardından taşımacı araçlara alınmakta son aşama ulaşım merkezlerine ulaştırılmaktadır. Teslimat işlemleri sizin belirttiğiniz noktalara yapılabildiği gibi direkt adrese ya da kapılara da yapılmaktadır. Transport ve nakil işlemlerinin son aşamasında yük teslimat işlemi gerçekleştirilirken gerekli evraklar düzenlenir ve teslimat bitirilir.

 Olumsuz hava koşulları, coğrafi yapı, teslimat süresini etkileyen konular içerisindedir. Bütün bu olumsuzluklar dikkate alınarak sizlere en doğru teslimat süresi verilmektedir.

 İthalat ve İhracat ve yük taşıma konusunda yurt genelinde transport hizmeti sunuyoruz. Lojistik hizmetleri, paketleme ve teslimata kadar bütün aşamalarda nakliyat çözümleri sunuyoruz. Kısa sürede istediğiniz yurt dışı adresine yükü güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

 Karayolu taşımacılığı yapılırken malın bozulmadan ulaştırılması çok önemlidir. Biz bu konuda geliştirdiğimiz özel ambalajlama sistemleri ile mallarınızı kalitesi bozulmadan ya da kırılmadan ulaşımı sağlıyoruz. Transit taşımacılık yapılırken taşıma işleri taşıma yapılacak ülkelerin kuralarına göre yapılmaktadır. Ülke sınır kapıları ve yük limanları için ayrı ayrı geçerli olan belgeleri ve yük taşıma izinlerini uzman ekiplerimiz zamanında tam ve eksiksiz hazırlamaktadırlar.

 Bu sebeple yükleme yapılmadan ya da mal araçlara konulmadan önce tüm evraklar tek tek kontrol edilir. Lojistik sektöründe geçerli olan ve özellikle geniş bir dağıtım ağı ile mal sevkiyatı yapıldığında, operasyon el çözümler oldukça önemlidir. Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin bozulmadan ve kalite kaybına uğramadan ithalatında veya ihracatına özen gösterilmelidir.

 Çünkü teslimatta geri dönen mallar büyük ekonomik kayıplara sebep olmaktadır.

 Yük sahiplerinin maliyetini aza indiren ve onlara çeşitli avantajlar sağlayan taşıma sistemlerini sunuyoruz. Ayrıca ihtiyaçları olan dağıtımın doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyon el çözümler üretmek gelişmeye devam ediyoruz. Bizler, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarını karşılamak konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedefleyen bu aşamada birçok teknik çalışma yapan firmayız.

 O nedenle mal taşıma işi çok önem arz etmektedir. Bunun bilincinde olarak tüm taşıma işlemlerimizi her aşamasında dikkat ve özenle yapıyoruz. Bu alanda sağladığımız hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlarken artan taleplere de kolay cevap verebiliyoruz. Direkt ve aktarmalı olarak transfer işlemlerini yaparken yüklerin teslimat tarihi konusunda mal sahibine aşamalı bilgiler aktarıyoruz.

 Mal ya da ürünlerin en hızlı ve güvenli teslimat seçeneklerini sunarak arzu edilen tarihte teslimatı gerçekleştirmek konusunda hassas davranıyoruz. Her normal ve güvenli yapılan hizmet sonrası duyduğumuz güven ve mutluluğu tarif edemeyiz. Çünkü biz en iyisiyiz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir