Hemen Ara

Türkiye Fas Denizyolu Nakliye

Fas Denizyolu Nakliye

Kurumsal bir hizmet anlayışı ile ele aldığımız Fas denizyolu nakliye konusunda, yılların getirdiği tecrübeyle sizlere güvene dayalı bir çalışma sunmaktan memnuniyet duyarız. Ekonomik çözümlerle nitelikli çalışmalar ele aldığımız denizaşırı taşımacılık için, ticari açıdan etkin global çözümler sunmaktayız. Bu konuda lojistik operasyonları profesyonel bir anlayışla yürütüyor; saha ekibimizle denetimini yapmak suretiyle yüklerinizin hasarsız ve zamanında teslim edilmesine olanak tanıyoruz.

 İthalat ve ihracat yapan firmalar için, daha ekonomik, hızlı ve güvenilir yollardan gerçekleştirilen denizyolu taşımacılığı konusunda, her türlü ölçekteki ağır yükleriniz için yeterliliğe ve uzmanlığa sahibiz. Problemsiz ve güvenli şekilde gerçekleştirdiğimiz lojistik operasyonlar için, uzman kadromuz sorumluluk bilinciyle çalışmaları sürdürmektedir.

Türkiye Fas Nakliye Hizmeti

Türkiye ile Fas arasında ithalat ve ihracat için yapılan transfer adına, belirlenmiş olan limanlar için yapılan program üzerinden nakliye gerçekleştirilmektedir. Uluslararası çapta geniş acente üzerinden ele aldığımız çalışmalar sayesinde, denizyolu taşımacılığına ek olarak karayolu hizmetini sağlamaktayız. Güvenli ve zamanında teslim felsefesini ilke edilmiş olarak, Türkiye Fas nakliye hizmetini sizlere profesyonel bir anlayışla sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 Afrika’nın kuzeyinde yer alan Fas’ın ana limanları Casablanka Limanı ve Tanger limanıdır. Hava koşullarına bağlı olarak Casablanka Limanı için 8 ile 10 gün içerisinde nakliye gerçekleştirmekteyiz. Tanger limanı konusunda denizyolu taşımacılığı için ise 7 veya 8 gün içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Tam donanımlı ekipman ve uzman kadro eşliğinde, uluslararası konteyner taşımacılığı için sürecin başından sonuna kadar, profesyonel bir hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Türkiye Fas Nakliye İçin Ele Alınan Farklı Ürünler

 Pek çok değişik ürün ve hizmet profesyonel bir anlayış içerisinde Türkiye ile Fas arasındaki limanlar arasında transfer edilmektedir. Dünya çapında önemli şirketlerin ticari açıdan tercih ettiği deniz yolu lojistik taşımacılık konusunda, her türlü ağır yük ürünlerinizin nakliyesine gerçekleştirmekteyiz.

 – Kuru ve yaş sebze meyve,

 – Dondurulmuş gıdalar

 – Kimyasal maddeler

 – İnşaat malzemeleri

 – İş makineleri

 Bu gibi daha birbirinden farklı nitelik ve ölçekteki yükler için Türkiye-Fas hattındaki denizyolu taşımacılığı konusunda

 Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Türkiye Fas Denizyolu Taşımacılığı

 Sürecin başından sonuna kadar ele aldığımız plan ve program dâhilindeki denizyolu taşımacılığı için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Özellikle nakliye süreci boyunca müşterilerimizi bilgilendirme konusunda, deneyimli ekibimiz çalışmaları en iyi şekilde yürütmektedir. Her türlü aşamayı planlı şekilde ele aldığımızdan dolayı, herhangi bir sorun olmadan yükleriniz güvenli şekilde Türkiye ile Fas arasında transfer edilmektedir.

 Taleplerinize bağlı olarak ele aldığımız planlama süreci içerisinde uzman kadromuz bizzat, sürecin başından sonuna kadar kesintisiz sorumluluk almaktadır. Ayrıca ülke ofisleri ve geniş acente üzerinden oldukça profesyonel ve güvenilir bir çalışma yürütmekteyiz. Türkiye-Fas arasındaki yoğun talep üzerinde, İstanbul ambarlı limanlardan her hafta çıkış gerçekleştirmekteyiz. Hasarsız şekilde belirlenen zaman içerisinde teslim adına, denizaşırı taşımacılık için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir