Hemen Ara

Tayland Nakliye

Sektör deneyimi ve alanında senelerin uzmanlığına sahip ekibimizle Tayland nakliye hizmetlerimiz kapsamında işletmenizin istisnasız tüm ithalat ve ihracat yükü nakliyat ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Uzmanlığımız ve filomuzun teknik yeterliliğiyle Tayland-Türkiye lojistik ve nakliye hattında denizyolu taşımacılığı başta olmak üzere her miktarda, ağırlıkta ve boyutta yükün nakliyatını yapmaktayız. Lojistik hizmetlerimiz ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınması esnasında yaşanabilecek aksaklıkları düşünmenize izin vermeyen, her aşaması önceden planlanmış ve önceden planlanan lojistik operasyonun kusursuz şekilde yürütülmesiyle memnuniyetinizi garanti eden kalitededir. Tayland Türkiye nakliye hizmetlerimiz kapsamında kapıdan kapıya, kapıdan limana ve limandan limana olmak üzere tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için güvenilir ve aynı zamanda asgari bütçeyle yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.
Asya kıtasında yer alan Tayland ihracat ve ithalat ta önemi her geçen gün artmaktadır. Başlıca limanları; Bangkok limanı, Lat Krabang limanı, Laem Chabang limanıdır. Bangkok denizyolu nakliye ortalama transit süre 33 gün Lat Krabang denizyolu nakliye 35 gün Laem Chabang denizyolu nakliye süremiz 30 gün olarak malzemelerin teslimatını yapabiliriz
Uzman ekibimizin titiz bir çalışmayla, firmanızın talepleri doğrultusunda planladığı Türkiye-Tayland lojistik hattındaki operasyonlarda nakliyenin her adımıyla ilgili eşzamanlı bilgilendirilir, yükünüzün gün ve gün nerede olduğunu takip etmenin rahatlığını yaşarsınız. Kuru ve yaş sebze-meyve-bakliyat nakliyatından tıbbi ve kimyasal nakliyata kadar her alanda uluslararası nakliyat çözümleri sunan DMG Transport ayrıca Tayland gemi nakliye hizmetlerinde ağır yük taşımacılığı konusunda da profesyonel çözümler sunmaktadır. Standart dışı yüklerinizi, miktarı ve ağırlığı fark etmeksizin çok ekonomik fiyatlarla Tayland’ın her yerine veya Türkiye’ye parsiyel nakliye taşımalarını Gerçekleştirebiliriz. Firmamızın tüm ithalat ve ihracat yükleri için sigortalı denizyolu taşımacılığı, dakik teslimatın garanti edildiği havayolu taşımacılığı çözümleri sunan firmamız saha ekibiyle nakliyatın tüm aşamasını denetler ve hiçbir sorun yaşanmaksızın yükünüzün nihai adrese taşınmasını sağlar. Lojistik operasyonlarımız sadece Tayland ve Uzakdoğu genelini kapsamamakta, nakliye talepleriniz doğrultusunda dünyanın dört bir yanına sevkiyat imkânı sunmaktayız.
Ekonomik ve güvenle tercih edebileceğiniz kalitedeki Tayland denizyolu nakliye hizmetlerimizden hemen yararlanmak, firmanıza özel fiyat teklifi veya hizmetlerimize dair merak ettiğiniz konularda bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.