Hemen Ara

Tanzanya Nakliye

Türkiye’nin dört bir yanından Afrika’nın son yıllardaki hızlı gelişimiyle uluslararası ticaretin en önemli merkezlerinden biri haline dönüşen Tanzanya’ya taşımacılık yapan DMG Transport, Tanzanya Nakliye firmaları arasında sektörde ilk sırada yerini her zaman korumuştur.
Uluslararası lojistik operasyonlarının önemli merkezlerinden olan ülkeye göndereceğiniz tüm ihracat malları ve ithalat ürünlerinizin nakliyesi için memnuniyet garantili hizmetler sunmaktadır. Asgari harcamayla Türkiye-Tanzanya lojistik ve nakliye hattında, her tür ithalat ve ihracat yükünüzü taşıtmak için sektörün en güvenilir markaları arasında yer alan DMG Transport uzmanlığını tercih etmeniz yeterli. Parsiyel ve komple taşımacılık alanlarındaki deneyimimizle sunduğumuz uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetleri, Türkiye-Tanzanya lojistik hattındaki tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kalite ve içeriktedir. Limandan limana, kapıdan limana, kapıdan kapıya olmak üzere Tanzanya gemi nakliye hizmetlerimizde dilediğiniz her noktaya, yükün miktarı ve niteliği fark etmeden nakliyat imkânı sunmaktayız.
Tanzanya Afrika kıtasında yer almaktadır. Başlıca limanları ise; Zanzibar limanı,
Dar es Salaam limanıdır

Firmamız inşaat malzemeleri, vinç, iş makinası, boru hattı gibi ağır yük kapsamında değerlendirilen yükleri Afrika’nın dört bir yanına ulaştırmakta ve bu uzmanlığıyla Tanzanya denizyolu nakliye hizmetleri kapsamında ağır yüklerinizi de dakik bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırmaktadır. Denizyolu taşımacılığında Lashing konusunda sizlere güvenilir ve oldukça ekonomik çözümler sunuyor, yükünüzün yol boyunca dışsal etmenler sebebiyle herhangi bir hasar görmeyeceği konusunda garanti veriyoruz. CMR uluslararası nakliyat sigortacılığı konusunda danışmanlık çözümleri veren ekibimizden, Türkiye-Tanzanya hattında sigortalı taşımacılık ihtiyaçlarınız için de yardım alabilirsiniz. Yaş ve kuru sebze-meyve-bakliyat taşımacılığı, açık konteyner ve hammadde nakliyatı gibi taleplerinizin hepsi için denizyolu, karayolu ve havayolu nakliye çözümlerimiz mevcuttur.
Deneyimli ekibimizle memnuniyetinizi garanti eden kaliteye sahip Tanzanya gemi nakliyesi hizmetlerimizden yararlanmak, minimum bütçeyle ve teslimata ilişkin sorun yaşanmayacağından emin bir şekilde ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıtmak, her türlü sorunuz ve firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması için bizimle irtibat kurmanız yeterli.