Hemen Ara

Tacikistan Nakliye

Geniş araç filomuzla tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi Tacikistan’ın her yerine taşıyor, sigortalı nakliyat seçenekleri de dâhil olmak üzere tüm taleplerinizi esnek çözümler içeren hizmetlerle karşılıyoruz. Tacikistan nakliye hizmetlerimizden faydalanarak, firmanızın ihracat ve ithalat yüklerinin taşınmasıyla ilgili sorun yaşanmayacağından ve gecikmelerin canınızı sıkmayacağından emin olabilirsiniz. Sektörün her zaman en rekabetçi fiyatlarını sunan DMG Transport, bütçeniz için en avantajlı fiyat teklifini sunmak için Tacikistan nakliyat hizmetlerinde planlamayı firmanıza ve taşınacak yükün niteliklerine göre size özel hazırlar. Böylece ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan uluslararası nakliyat hizmetlerimizden en ekonomik fiyatlarla yararlanmış olursunuz.

Tacikistan-Türkiye lojistik hattında her hacim ve ağırlıkta yükü taşıyabilecek teknik yeterlilik ve sektör deneyimine sahip olan firmamız, uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetlerinde ağır yük nakliyatı da dâhil tüm talepleri karşılayabilecek kapasitededir. Tacikistan nakliye hizmeti kapsamında taşınacak yükün niteliği ve teslimata ilişkin diğer detaylara bağlı olarak araç belirleyen ekibimiz, dilerseniz yükün taşınması veya yüklenmesi esnasında oluşabilecek risklere karşın CMR sigortası yaparak yükünüzü sigorta güvencesi altına alabilir. Mevcut sigorta poliçenizin Tacikistan nakliyat işlemini kapsayan riskleri içerip içermediğiyle ilgili danışmanlık ve poliçe revizyonu gibi talepleriniz için de senelerin tecrübesiyle sizlere en güvenilir hizmetleri veren ekibimize danışabilirsiniz. Çözüm ortaklığı sunarak, ithalat ve ihracat mallarınız için en hızlı ve güvenilir lojistik hattını kullanmanızı sağlayan firmamız fiyat beklentilerinizi de karşılayacak, piyasanın en makul ücretleriyle çalışmaktadır.

Uluslararası nakliyatın her alanında, tüm beklentileri karşılayacak hizmet kalitesiyle çalışan DMG Transport ayrıcalığından faydalanmak için hafta içi bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması veya sadece Tacikistan nakliye hizmetlerimizle ilgili kafanıza takılan konularda bilgi almak için web sitemiz ya da telefonla bizimle iletişime geçmeniz yeterli.