Hemen Ara

Srilanka Nakliye

Uzakdoğu’nun her yerine, her ölçekte ve nitelikte yükü problemsiz ve dakik teslimat garantisiyle taşıyan DMG Transport ticari işletmenizin ithalat ve ihracat faaliyetleri için sunduğu Sri Lanka nakliye hizmetleriyle memnuniyetinizi garanti altına alıyor. Senelerin tecrübesiyle Türkiye-Sri Lanka lojistik hattındaki tüm ithalat ve ihracat yükleriniz için güvenilir uluslararası taşımacılık çözümleri sunuyor, başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere nakliyenin her alanında faaliyet gösteriyoruz. Yol boyunca ithalat ve ihracat yüklerinizin hasar görmeden taşınmasını sağlaması açısından büyük öneme sahip Lashing uygulamaları konusunda güvenilir hizmetler vermekte, Sri Lanka gemi nakliye hizmetlerimizde saha ekibimizle sürekli denetim yapmak suretiyle yükünüzün hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.
Sri Lanka Asya kıtasında bulunur. Başlıca limanları Colombo limanıdır. Sri Lanka Colombo denizyolu nakliye transit süre ortalama olarak 49 gün olarak gerçekleşmektedir.
Standart dışı ağırlıktaki yüklerinizin Türkiye-Sri Lanka lojistik ve nakliye hattında konusunda deneyim sahibi olan DMG Transport, bu kapsamda Sri Lanka denizyolu taşımacılığı ile her ağırlık ve boyuttaki yükü dilediğiniz adrese; limandan limana, kapıdan limana, kapıdan kapıya olmak suretiyle taşıyabilecek yeterliliğe ve lojistik operasyon kabiliyetine sahiptir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz Sri Lanka parsiyel nakliye hizmetlerimizde firmanızın taleplerini değerlendirerek, taşınacak yükün niteliklerini ve teslimat süresini de göz önünde bulundurarak her zaman için lojistik operasyonu size özel planlar. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda planlama yapılması hem uluslararası nakliyat sürecinin herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlanması hem de sadece ihtiyacınız olan hizmetlerden faydalandığınız için fiyatın bütçeniz için en ekonomik seviyede olmasını sağlamaktadır. Sahada görevlendirdiğimiz çalışanlarımızsa sürekli denetim yaparak, yükünüzün önceden planlandığı şekilde yani problemsiz bir biçimde taşındığından emin olmaktadır. İhracat ve ithalata ilişkin her türden faaliyetinizi kapsayacak içerik ve kalitede uluslararası nakliyat çözümleri sunabilen şirketimiz, proje taşımacılığı ve gümrük danışmanlığı gibi hususlarda da size esnek ve çözüm odaklı hizmetler vermektedir.
Güvenilir ve ekonomik fiyat seçeneklerine sahip Sri Lanka denizyolu nakliye hizmetlerimizden yararlanmak, merak ettiğiniz konularda işin gerçek anlamda uzmanına danışmak ve size özel fiyat teklifi hazırlanması için ekibimizden bir telefonla yardım alabilirsiniz.