Hemen Ara

Sırbistan Nakliye

Avrupa’nın ve Dünya’nın dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarla ve uzun yıllar boyunca faaliyet gösterdiğimiz uluslararası nakliye sektöründe edindiğimiz deneyimle DMG Transport olarak sizlere, Sırbistan nakliye firmalarından biri olarak memnuniyetinizi garanti eden ve kurumsal çözüm ortaklığı anlayışıyla Sırbistan nakliye hizmetleri sunmaktayız. Komple ve parsiyel nakliye taleplerinizin tamamını tır filomuzla karşılamakta, teslimat süresinin önem kazandığı ekspres talepleriniz için Türkiye-Sırbistan lojistik hattında havayolu taşımacılığı hizmetleri de sunuyoruz. Ağır yük kapsamında değerlendirilen, standart dışı boyut ve ağırlıktaki her tip yükün nakliyatından açık konteyner taşımacılığına kadar Sırbistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamında işletmenizin tüm taleplerine yanıt verebilecek yeterlilik ve deneyime sahibiz. İthalat ve ihracat yüklerinizin sigortalı nakliyatı konusunda danışmanlık hizmetlerimizle bütçenizi zorlayacak, yüksek harcamalar yapmanıza gerek kalmıyor.
Sırbistan-Türkiye lojistik ve nakliye hattında görev yapan ve Avrupa’nın dört bir yanına yük taşıyan filomuz Avrupa Standartları kapsamında niteliğe sahip, nakliyat özellikleri itibarıyla her çeşit ihracat ve ithalat malınızı taşıyabilecek özelliktedir. Yaş ve kuru sebze-meyve sevkiyatı, soğuk hava zincirinin korunması gereken tıbbi malzeme ve dondurulmuş gıdaların nakliyesi, konteyner ve inşaat malzemelerinin taşınması gibi miktar fark etmeden, her nitelikteki ihtiyacınız için Sırbistan nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ağır yük taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz vinç, iş makinası, boru hattı gibi yükleri Avrupa’nın dört bir yanına başarıyla taşımakta, firmanızın uluslararası nakliye ihtiyaçlarına da aynı profesyonellikle çözüm sunabilmektedir. Sırbistan nakliyat hizmetlerimizde firmanıza özel lojistik operasyon planlaması yaptığımız için fiyat teklifi de size özel hazırlanmaktadır.
Deneyimli ekibimiz tarafından, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi garanti edilen ve her aşaması titizlikle planlanan Sırbistan nakliye hizmetlerimizden hemen yararlanmak, fiyat teklifi istemek ve tüm sorularınız için hafta içi her gün sadece bir telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz.