Hemen Ara

Singapur Nakliye

Türkiye-Singapur hattındaki tüm ithalat ve ihracat faaliyetleriniz için esnek ve çözüm odaklı lojistik hizmetler sunan DMG Transport, uluslararası nakliye sektöründeki seneler öncesine uzanan geçmişsiyle Singapur nakliye ihtiyaçlarınızı memnuniyet garantili çözümlerle karşılıyor. Uluslararası taşımacılığın Uzakdoğu hedefli denizyolu operasyonlarında bilhassa uzmanlaşmış olan ekibimiz, Singapur gemi nakliyesi hizmetlerimizde firmanıza size özel nakliye planlaması yapar. Talepleriniz, teslimat zamanı ve yükün niteliksel özellikleri gibi faktörler dikkate alınarak nakliyat operasyonunun firmanıza özel planlanması sayesinde ekstra maliyet olmaksızın bütçeniz için en avantajlı fiyatlarla yükünüzü taşıtırsınız. İthalat ve ihracat yüklerinizi Singapur’un her yerine ve Singapur’dan ülkemize taşıyor; limandan limana, kapıdan kapıya, kapıdan limana olmak üzere her nitelikte talebinizi karşılıyoruz.
Asya kıtasında yer alan Singapur başlıca limanları; Singopore limadır. Singopore denizyolu nakliye ortalama transit süre 25 gün olarak teslimat gerçekleştirmektedir.
İthalat ve ihracat yüklerinizin hasar görmeden taşınmasını sağlayan sabitleme uygulamaları kapsamında verdiğimiz Lashing hizmetleriyle Singapur denizyolu nakliye operasyonlarında gerçekleştirilen denizyolu parsiyel taşımacılığı hizmetlerimizde yükünüz sıfır hasarla nihai adrese ulaştırılır. Ağır sanayi sektörünün taleplerini karşılayacak kalite ve yeterlilikteki ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz Singapur parsiyel nakliye operasyonlarımızı da kapsamakta; vinç, iş makinası, boru hattı, hammadde gibi standart dışı boyut ve ağırlıktaki yüklerinizi dahi hiçbir sorun yaşanmaksızın Türkiye-Singapur – Singapur – Türkiye nakliye hattında taşımaktadır. Soğuk hava zincirinin bozulmaması gereken ilaç, dondurulmuş gıda, kimyasal madde gibi yüklerin taşımacılığının yanı sıra yaş ve kuru sebze-meyve nakliyesi, konteyner gemi taşımacılığı gibi taleplerinize de son derece ekonomik fiyatlı çözümlerle yanıt vermekteyiz. Uzman ekibimiz en ince detaya kadar tüm nakliyat sürecini planladığı ve yol boyunca denetimi sıkı tuttuğundan, nakliyatla ilgili herhangi bir problem yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.
Firmanızın Türkiye-Singapur lojistik ve nakliye hattındaki tüm faaliyetleri için kusursuz ve son derece ekonomik fiyatlı çözümler sunduğumuz Singapur nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve size özel hazırlanacak fiyat teklifi almak için bizimle irtibat kurmanız yeterli.