Hemen Ara

Rusya Nakliye

İthalat ve ihracat faaliyetleriniz için kesintisiz biçimde lojistik hizmetleri sunmayı sürdüren DMG Transport hammadde ve ürün taşımacılığına dair her nitelik ve ölçekteki taleplerinize Rusya nakliyat hizmetleri kapsamında kusursuz hizmetlerle yanıt vermektedir. Avrupa ülkelerinden Asya’ya kadar geniş iletim ağına sahip olan firmamız karayolu, denizyolu ve havayoluyla taşımacılık konusundaki deneyimiyle Rusya’ya ürün ve hammadde sevkiyatları, ithalat faaliyetlerinizin tamamına esnek ve size özel çözümler sunabilecek teknik yeterlilik, deneyim ve profesyonelliktedir.

Kara ve denizyolu nakliyatı konusunda alternatif güzergâhlarla birlikte sizlere en avantajlı Rusya nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Türkiye ile Rusya arasındaki lojistik hatta transit geçişli ve tamamı ihraç kayıtlı olan tır filomuzla ithalat ve ihracat mallarınızı güvenle istenen noktaya iletmekteyiz. Kamyon ve tırlarla konteyner nakliyatından Lashing hizmetleriyle birlikte sunduğumuz denizyolu taşımacılığı hizmetlerine, ağır yük alternatifleri de dâhil olmak üzere Türkiye Rusya hattındaki tüm lojistik taleplere yanıt verebilecek dağıtım ağına, profesyonelliğine, teknik yeterliliğe ve sektör deneyimine sahibiz. Teminatlı ve sigortalı Rusya nakliyat hizmetlerimizle gönderdiğiniz veya Rusya’dan getirdiğiniz her çeşit mal ve hammaddenin problemsiz taşınacağından emin olmanızı sağlıyor, taşınan mal ve hammaddelerin her türlü riske karşı güvence altına alınması için esnek şartlara sahip sigorta poliçesi kapsamıyla uluslararası nakliyat seçenekleri sunuyoruz. Gümrük işlemleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayan, Rusya nakliyat hizmetlerimiz kapsamında gerekli tüm prosedürleri sorunsuz biçimde halleden ekibimiz karayolu ve denizyolu nakliyatı olmak üzere Türkiye Rusya lojistik hattında tüm yüklerinizi sektörün en avantajlı fiyatlarıyla taşımaktadır.

Rusya nakliye hizmetlerimiz kapsamında denizyolu veya karayolu taşımacılığına dair bütün hizmet talepleriniz, fiyat teklifi istemek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlama, danışmanlık ve hizmetlerimizle alakalı daha kapsamlı bilgi için profesyonellerden oluşan ekibimizden arzu ettiğiniz zaman yardım alabilirsiniz.