Hemen Ara

Romanya Nakliye

Avrupa standartlarını karşılayacak kalitede ve sektörün en avantajlı fiyat seçenekleriyle sunduğumuz Romanya nakliye hizmetleriyle ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasıyla ilgili sorun yaşamayacağınızdan ve teslimatın belirlediğiniz vakitte, dakik bir şekilde yapılacağından emin olursunuz. Romanya-Türkiye lojistik hattında uzun yıllardır yerli ve yabancı firmaların ihracat ve ithalat yüklerini taşıyan, sektördeki deneyimini siz değerli müşterilerine memnuniyet garantili çözüm ortaklığına dönüştürerek sunan DMG Transport her boyut, nitelik ve ağırlıktaki yükünüzü karayolu ve denizyolu hattıyla taşımaktadır. Uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılığındaki senelerin deneyimini sizlere problemsiz ve dakik Romanya nakliyat hizmetleri sunmak için kullanan ekibimiz, tüm nakliyat işlemlerini size özel olarak titiz bir şekilde planlamaktadır.

Avrupa Birliği’ne ilişkin yasal prosedür, gümrük ve evrak işleri sebebiyle canınızın sıkılmasına izin vermeyen tecrübeli ekibimiz tüm detayları sizin için halleder. Bilgi bakımından olduğu gibi gerekli izinler bakımından da tüm yeterlilikleri karşılayan bir uluslararası nakliyat markası olarak kimyevi maddelerden yaş ve kuru sebze-meyveye, hammadden iş makinalara kadar her nitelikte yükünüzü Bulgaristan’a taşıyor ve ülkeye ihraç edeceğiniz malları da hızlı bir şekilde dilediğiniz noktaya iletiyoruz. Ağır yük taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı için büyük önem arz eden Lashing gibi alanlardaki uzmanlığımız sayesinde Romanya nakliyat operasyonlarında sizlere en güvenilir çözümleri sunuyoruz. CMR sigortalı nakliyat taleplerinizi karşılamakta ve poliçelerinizin uluslararası taşımacılık prosedürlerine uygun şekilde yapılandırılarak sigortalı nakliyat güvencesinden faydalanmanız için çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Uzmanlığımızla sorunsuz nakliyat ve bütçeniz için en avantajlı fiyatları sunduğumuz Romanya nakliye hizmetlerimizden hemen yararlanmak, uluslararası denizyolu ve karayolu taşımacılığı hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması için bir telefonla tecrübeli ekibimizden yardım alabilirsiniz.