Hemen Ara

Özbekistan Nakliye

Cazip fiyatlarla Özbekistan’a nakliye yapma ve ülkeden yurdumuza ithalat mallarını getirme imkânı sunan DMG transport kaliteli uluslararası taşımacılık hizmetlerinden güvenle ve en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyor. İthalat ve ihracat mallarının nakliyatına ilişkin senelerin deneyimiyle sunduğumuz Özbekistan nakliye hizmetlerimizle Türkiye-Özbekistan lojistik hattındaki transit ve ihraç tır filomuzla, ağır yük gönderileriniz dâhil her tür gönderinizi dakik bir biçimde nihai adrese ulaştırmaktayız. Avrupa’nın dört bir köşesine, Ortadoğu ülkelerinden Asya’ya kadar ulaşan dağıtım ağımızın bir parçası olan Özbekistan nakliyat hattımız sayesinde şirketinizin ihracat malları ve satın aldığınız ithalat ürünlerinin nakliyatı yüksek maliyetli bir ticari faaliyet olmaktan çıkıyor çünkü firmamız sektörün en avantajlı fiyat seçenekleriyle yüklerinizi taşıyor.

İhracat kapsamlı ve transit kamyon ve tırlarla gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımacılığı hizmetlerinin bir parçası olan Özbekistan nakliye hizmetlerimizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda, taşınacak yükün niteliklerine tam uygun konteyner seçeneklerimiz mevcuttur. Düşük metraj ve tonajlı yükleriniz için açık kasa dorselerde taşımanın yanı sıra kırkayak olarak isimlendirilen kamyon tipleriyle ağır tonajlı ve uzun metrajlı yüklerinizi de hiçbir sorun yaşamayacağınız şekilde Özbekistan’ın her yerine, Özbekistan’dan ülkemize taşımaktayız. Sigortalı ve teminatlı uluslararası taşımacılık alanında sizlere sunduğumuz güvenilir çözüm ortaklığı hizmetleriyle nakliyat esnasında meydana gelebilecek riskleri düşünmenize gerek kalmıyor. Sigorta poliçenizi nakliyatın niteliğine uygun şekilde yapılandırmak ve yeni poliçelerle Özbekistan nakliye hizmetlerimizden sigortalı şekilde faydalanmak için tecrübeli ekibimize danışmanız yeterli.

Uluslararası nakliyat konusundaki deneyimiyle sizlere memnuniyetinizi esas alan hizmetler sunan DMG Transport bütçenizi de düşünerek, uygun fiyatlı nakliyat seçenekleri sunmaktadır. Özbekistan nakliyat hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması için bize iletişime sayfamız üzerinden veya dilediğiniz zaman yalnızca bir telefon açarak ulaşabilirsiniz.