Hemen Ara

Mısır Nakliye

Konteyner, parsiyel ve komple yük taşımacılığına dair firmanızın tüm taleplerine güvenilir çözümler sunan DMG Transport uzman ekibiyle ve sektörün en avantajlı fiyatlarıyla sunduğu Mısır nakliye hizmetleri kapsamında işletmenizin tüm uluslararası taşımacılık ihtiyaçlarına esnek çözümler sunuyor. Karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı konusunda uzun yılların getirdiği deneyimle sizlere memnuniyet garantili çözümler sunuyor ve Türkiye-Mısır lojistik hattındaki geniş içerikli operasyonlarımız sayesinde her ölçekten ve nitelikten yükünüzü taşıyoruz. Standart dışı kapsamdaki ağır yüklerin taşınmasından konteyner taşımacılığına, iş makinası ve vinç nakliyesinden yaş ve kuru sebze-meyve taşımacılığına kadar Mısır denizyolu nakliye hizmetlerimizden işletmenizin her tür ihtiyacında güvenle yararlanabilirsiniz.
Mısır’ın bir bölümü Asya kıtasında diğer bir kısmı ise Afrika kıtasında bulunmaktadır. Başlıca Mısır limanları; Alexandria limanı, Damietta limanı, Port Said West limanıdır. Alexandria denizyolu nakliye süremiz 4 gündür. Damietta denizyolu nakliye süremiz 8 gündür. Port Said West denizyolu nakliye transit süremiz ise 6 gün içinde malzemelerinizi teslimatını gerçekleştirebiliriz.
İthalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatına dair taleplerinize hızlı çözümler üreten deneyimli ekibimiz, Mısır parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamındaki taleplerinizde lojistik operasyonu firmanıza özel planlar. İşletmenizin talepleri, ithal veya ihraç edilecek yükün niteliği, miktar ve zamanla ilgili faktörler göz önüne alınarak yapılan bu uluslararası nakliyat planlamasıyla her şeyin kusursuz şekilde halledilmesi garantilenmiş olur. Saha ekibimizse yapılan planlamanın problem yaşanmaksızın yürütülmesi için denetim konusunda işi sıkı tutar ve Mısır gemi nakliye hizmetlerimizde hiçbir problem yaşanmaksızın, hasarsız ve hızlı servis ile teslimat yapılmasını garantiler. Sigortalı taşımacılık konusunda danışmanlık çözümlerinden ağır yük taşımacılığına kadar bütçeniz için en avantajlı Mısır nakliyat hizmetlerini sunan firmamız geniş iletim ağı ve teknik yeterliliğiyle yük taşımacılığına dair her içerikteki talebinize memnuniyetinizi sağlayacak kalitedeki hizmetlerle yanıt verebilecek yeterliliğe sahiptir.
Bütçenizi düşünerek, sektörün en avantajlı fiyat seçenekleriyle Mısır nakliye firmaları arasında güvenle tercih edebileceğiniz profesyonellikte sunduğumuz Mısır karayolu nakliye hizmetleriyle ilgili görüşmek üzere hafta içi her gün sadece bir telefonla deneyimli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi, danışmanlık çözümlerimiz ve size özel fiyat teklifi hazırlanması için web sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşmanız yeterli.