Hemen Ara

Mısır Karayolu Ve Gemi Taşımacılığı

Mısır Konteyner Taşımacılığı

Firmamız uluslararası Havayolu Konteyner Taşımacılığı ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı yapmaktadır. Büyük ebatlardaki mallarınızı güvenle ve yasal çerçevede taşıyoruz. Birçok ülkeye de ve ülke içine dağılmış araç filolarımızla uluslar arası denizyolu  konteyner taşımacılığını güvenle ve hızlı yapmaktayız. İthalat ya da ihracat yapılan dışarıdan gelen veya dışarıya gönderilen malların ulaşımını sağlarken malları usullerine uygun araçlarla taşıyoruz. Limanlardan yaptığımız taşıma ya da transfer işlemlerini liman müdürlükleri ile yaptığımız yasal anlaşma çerçevesinde takip işlemi ile yapıyoruz.

Mısır konteyner taşımacılığı yaptığımız ülkelerin başında gelmektedir. Ülkemizden Mısır’a mal transferlerinizi gemi konteyner taşımacılığı ile tecrübeli ve yasal kanunlara uygun olarak yapmaktayız. Ulusal ve uluslararası geçerli ve yetki belgelerine sahibiz. Mısır nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız taşımacılık sektöründe adından oldukça çok bahsettirmektedir. Mısır denizyolu nakliye işlemlerinizi konteynerler ile korumalı ve korunaklı taşımacılık yapmaktayız. Büyük miktarlarda ve yüklü ürün ya da mallarınızı toplu olarak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

 Dünyada en fazla taşımacılık işleminde kullanılan ve gerek karayolu gerekse denizyolu taşımacılığının en büyük destek ürünü konteynerlerdir. Bu dev taşıma kutuları sayesinde mal sudan, nemden etkilenmemekte ve korunmaktadır. Ayrıca bu sağlam ambalajlar ürününün kırılma ve parçalanma gibi zararlardan, ürün firelerinden de korumaktadır. Bunun bilinci ile taşımacılık işlerimizde sağlam ve yeni konteynerler kullanıyoruz.

Mısır Parsiyel Nakliye

 İzmir, İstanbul ve tüm yurdumuzdan bütün Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Uzak doğunun tüm bölgelerine her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlar ile mal sevkiyatlarını yapıyoruz. Kapıdan -limana ya da Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya bölgesel yüklerinizi kapıdan – kapıya teslimatını sağlıyoruz. Yükleriniz sizin istediğiniz merkez ya da alandan alınır, yine sizin istediğiniz liman ya da kapıya teslim edilir.

 Yıllardır hızlı ve güvenilir hizmet sunan tecrübeli ekiplerimizle işlerinizi aksatmadan yürütüyoruz! Mısır gemi nakliye işlemleri, yapılan yazılı anlaşmalar ve sözleşmeler çerçevesinde yapmaktayız. Göndereceğiniz malın, ebadı, ağırlığı ya da menşei tespit edilir. Bu özelliklere göre bir ulaşım rotası ve maliyeti çıkarılır. Ücretlendirmede yol koşulları ve gönderilecek malın niteliği etkili olmaktadır.

 Mısır nakliye firmaları taşımacılık işlemlerini, sınır kapıları ve limanların uluslararası taşımacılık kanunları çerçevesinde yapmaktadırlar. Tüm sevkiyat ya da taşımacılık hizmetleri yol ve liman takip sistemleri ile takip edilmektedir. Ürün sevkiyat aşamaları yetkili kişiler ve servisler tarafından mal teslimine kadar takip edilir. Mısıra nakliye yapan firmalar arasından en çok tercih edilen ve en güvenilir transit taşımacılık firmasıyız!

 Mısır limanları (alexandria , damietta port said west)  gibi tüm limanlarına taşınacak malları transit teslimat süresi içerisinde teslim ediyoruz. Büyük partiler halinde ya da parsiyel yüklemelerinize Türkiye’de bulunan tüm limanlardan kapı teslim servisimiz bulunmaktadır.

 Ayrıca yüklerinizi kara ve denizyolu ile uygun fiyatlarla tüm dünyaya taşıyoruz!

 Tecrübeli ve işini bilen çalışanlarımız ile deniz ve kara taşımacılığı, güçlü teknik alt yapımız ve konteyner hat operatörlerimiz ile de uzun soluklu hizmetler sunuyoruz. Yapılan ve imzalanan anlaşmalar ile müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Satın alma gücümüz ve güçlü acente ağımızla, Orta Doğu, tüm dış ülkelere konteyner, depo ve antrepo hizmetleri de vermekteyiz. Ürün ya da mallarınız özel taşıma ambalajları ile ve ürün özelliklerine uygun paketleme seçenekleri ile taşımaktayız.

  Denizyolu  Konteyner Taşımacılığı

 Mısır’a yaptığımız Denizyolu konteyner taşımacılığı dünya çapında yapılan en büyük taşımacılık hizmetlerinden biridir. Lojistik hizmeti birçok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası denizyolu taşımacılık hizmeti vererek yapılmaktadır.

 Transit taşımacılık ve tüm taşıma işlerimizi garantili titiz ve takip yöntemi ile yapmaktayız. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim birinci prensibimizdir. Bu sebeple mal dağıtımı, ulaşımı ve depolama işlerinizi güvenle ve usullere uygun yapmaktayız. En fazla kullanılan ve maliyet açısından daha uygun olan karayolu taşımacılığını yaparken ürün kalitesinin bozulmadan ulaşımına çok özen gösteriyoruz.

 Firmamız yılların deneyimi ve tecrübesi ile ve bu tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle yapmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösteren acenteleriyle karşılıklı yaptığımız iş anlaşmaları doğrultusunda, ithalat, ihracat ve transit taşımalarınızda sorunsuz ve güvenli Denizyolu nakliye hizmetleri ile gerçekleştiriyoruz.

 Araçlarımız ve filolarımız düzenli bakımları ve yasal kontrolleri hiç aksatılmadan yapılmaktadır. Araç içi dizaynları mal özelliklerine göre ayarlanan ve büyük bir çoğunluğu konteyner taşımacılığı ile yapılan taşıma işleri ile süratle yapıyoruz. Gelişen ve değişen teknolojik değişimlere uyum sağlayan gelişmiş yerel ya da ulusal ağlarımız ile ürün sevkiyatlarını ve takiplerini kolaylıkla yapabiliyoruz.

 Ulusal ve uluslararası depo ve mal yükleme ya da boşaltma istasyonlarında hazır bulunan ekiplerimizle ürün sevkiyatlarını noksanız tamamlıyoruz. Gemiler ile yaptığımız taşımacılık ve Ortadoğu Ülkelerine ve diğer dış devletlere doğru şekilde yönetilerek sağlam ve zamanında teslim edilir. Garanti altına alarak ve güvenli taşıma sunarak Türkiye’den Denizyolu ile mallarınızı Mısır’a naklediyoruz.

 Türkiye’den yüklenen yükler ve diğer ülkeler üzerinde bulunan mallar gemi filolarımızla istenilen noktaya varışı yapılmaktadır. Yenilikçi ve gelişime açık bakış açımız

2 Yorum

 1. Merhaba
  Mısır gemi nakliye konusunda çok kıymetli bir makale yazıp bizlerle paylaşmışsınız. İhracat yapan firmalar için oldukça önemli bilgiler yer almış, Mısır nakliye konusunda kafamızda bulunan soru işaretleri ve taşımacılık sırasında yapmamız gerekenleri söylemişsiniz. Özellikle Mısır Parsiyel nakliye ile alakalı olan taşıma yöntemlerini paylaşmanız gerçekten çok memnun edici yazılarını takip ediyorum.
  Teşekkürler

  • Merhaba
   Hasan Bey
   Öncelikle yazımızı okumanızdan çok memnun olduk. Mısır Nakliye konusunda siz değerli müşterilerimize kısada olsa bilgi aktardık. Bir çok yeni ihracat yapacak olan firmalar Mısır gemi nakliye konusunda bilgiye sahip değiller. Bize gelen soruları bir makale şeklinde sizlerler paylaştık. Mısır nakliye firmalarının bu tür bilgi amaçlı yazı kaleme alması konusunda farkındalık yaratmak istedik. İlginize ve Yazımızı okuyup zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürederiz
   iyi günler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir