Hemen Ara

Makedonya Nakliye

Uzakdoğu’nun en önemli uluslararası ticaret güzergâhlarından biri olan ve okyanus ötesi nakliyeye kilit bağlantı noktaları arasında yer alan Malezya’ya yapacağınız tüm ithalat ve ihracat faaliyetleri için memnuniyetinizi garanti eden Malezya nakliye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. DMG Transport olarak sizlere uluslararası nakliyatın her alanında, senelerin getirdiği sektör deneyimiyle çözüm ortaklığı hizmetleri sunuyor ve Türkiye-Malezya lojistik ve nakliye hattındaki her nitelik ve ölçekteki nakliyat operasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Malezya gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında her içerikten ve ölçekteki ithalat ve ihracat yükünü, uzman ekibimizin her adımını firmanızın taleplerini göz önünde bulundurarak planladığı uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında taşıtabilirsiniz. Üstelik sigortalı nakliye konusunda sunduğumuz esnek çözümlerle, yükün güvenliğinden endişe etmenize gerek kalmadan ve denizyolu taşımacılığı hizmetleri için bütçe sarsan yüksek meblağlar ödemek zorunda olmazsınız.
Asya kıtasında bulunan Malezya ülkesine ait başlıca limanlar; Penang limanı, Pasir Gundang limanı, Port Klang (West) limanıdır. Penang denizyolu nakliye süresi ortalama 35 gündür. Sırası ile Pasir Gundang 42 gün, Port Klang denizyolu nakliye süresi 29 gün olarak gerçekleştirmekteyiz.
Dünyanın en işlek limanları arasında 13. Sırada bulunan Malezya port Klang Limanı yılda 9.600.000 konteyner giriş ve çıkış yapmaktadır.
Uluslararası nakliye firmaları arasında teknik yeterlilik ve uzmanlığımızla en güvenilir markalar arasına adımızı yazdırırken ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınması konusunda her kapasitede talebi yanıtlamak için yatırımlarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. DMG Transport güvencesini tercih ederek Malezya parsiyel nakliye hizmetlerimizden yararlanın ve yükünüzün nakliyatıyla ilgili sorunları dert etmeden, tam vaktinde ve hasarsız şekilde teslimat yapılacağından emin olmanın rahatlığını yaşayın. Malezya denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında Lashing konusunda da sizlere güvenilir çözümler sunuyor ve yükünüzün yol boyunca hasar almayacak şekilde sabitlenmesi sayesinde sizlere memnuniyet garantili uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetleri sunabiliyoruz.
Ağır yük kapsamındaki yüklerinizden yaş ve kuru sebze-meyve ithalatına, tıbbi malzemelerden konteyner taşımacılığına kadar Malezya denizyolu nakliye hizmetlerimizden her tür ihtiyacınızda sadece bir telefonla hemen yararlanabilirsiniz. Hafta içi her gün deneyimli ekibimizle iletişime geçerek ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatıyla ilgili bilgi ve fiyat teklifi alabilir, iletişim sayfamız üzerinden günün her saati talep ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.