Hemen Ara

Lübnan Nakliye

İthalat ve ihracat mallarınızı hızlı bir şekilde, hasarsız ve sektörün en avantajlı fiyatlarıyla taşıyan DMG Transport, Türkiye-Lübnan lojistik ve nakliye hattındaki her ölçekten nakliye operasyonunuz için memnuniyet garantili hizmetler sunuyor. Lübnan gemi nakliye hizmetlerimizle her miktarda ve nitelikte ithalat ve ihracat yükünüzü uzman ekibimizin planlamasıyla gecikmeleri dert etmeden taşıtabilirsiniz. Başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere Lübnan parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamında güvenilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda maksimum esnekliğe sahip çözüm ortalığı hizmetleri sunuyoruz. Sektörün en güvenilir firmaları arasında yer alan DMG Transport, denizyolu taşımacılığı kapsamındaki faaliyetlerinde sunduğu Lashing hizmetleriyle yükün hasarsız bir biçimde taşınmasını sağlar. Ağır yük kapsamındaki vinç, iş makinası, boru hattı gibi yüklerin taşımacılığını başarıyla gerçekleştiren ekibimiz, firmanızın her nitelikteki ithalat ve ihracat yükünü memnuniyetinizi sağlayacak kalitede hizmetlerle taşır.


Asya kıtasında yer alan Lübnan ( Jordan ) başlıca limanı; Al Aqabah limanı, Tripoli limanı, Beirut Limanıdır. Al Aqabah denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 14 gündür. Beirut denizyolu nakliye ortalama transit süremiz 4 gündür.
Proje taşımacılığı kapsamında sunduğumuz çözüm ortaklığı hizmetlerimiz sayesinde Lübnan karayolu nakliye operasyonlarınızın her aşamasını, firmanızın ihtiyaçlarına ve bütçenize uygun şekilde planlıyoruz. Saha ekibimizse denetim konusunda titiz davranmak suretiyle nakliyenin önceden planlanan şekilde, hasarsız ve gecikme olmadan nihai noktaya ulaştırılmasını sağlar. Lübnan nakliye fiyatlarını en makul seviyede tutuyoruz.

DMG Transport hizmetlerinde kuru ve yaş sebze-meyve, tıbbi malzeme ve dondurulmuş gıda gibi ithalat ve ihracat yüklerinin yanı sıra inşaat malzemelerinden kimyasal maddelerin nakliyatı için de uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Lübnan Konteyner taşımacılığındaki deneyimimizle Türkiye-Lübnan lojistik hattındaki tüm operasyonlarımızda sizlere dakik ve güvenilir uluslararası taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Sigortalı nakliye seçenekleri dâhil, Türkiye-Lübnan hattındaki tüm lojistik faaliyetlerimizde önceliği her zaman için memnuniyetinizi sağlamaya ve güveninizi kazanmaya vermekteyiz.


Nakliyenin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak profesyonellikle ve bütçenizi de düşünerek cazip fiyatlarla sunduğumuz Lübnan denizyolu nakliye hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiye, her biri alanında senelerin deneyimine sahip uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.