Hemen Ara

Kore Nakliye

Uluslararası nakliye sektöründeki deneyimimizle Kore’den Türkiye ye yapacağınız ithalat, Türkiye den Kore’ye göndereceğiniz tüm ihracat malları için güvenilir ve hızlı Kore nakliye hizmetleri sunuyoruz. DMG Transport olarak standart dışı ağırlık ve boyuttaki, ağır yük kapsamında olan yükleriniz dâhil Türkiye-Kore hattındaki lojistik faaliyetlerimiz kapsamında her nitelik ve nicelikte nakliye yapmaktayız. Kore gemi nakliye hizmetlerimizden denizyolu taşımacılığının sunduğu avantajların yanı sıra deneyimli ekibimiz tarafından her aşaması planlanan uluslararası havayolu taşımacılığı hizmetlerimizle de en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Kore 1945 yılında Kuzey Kore ve Güney Kore olarak ikiye bölündü. Ro-Ro çıkışlı gemilerle gerçekleştirdiğimiz denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizle iş makinası, kimyevi madde, inşaat malzemesi, kuru ve yaş sebze-meyve, dondurulmuş gıda ve her türevde hammaddenin ithalat ve ihracatını yapabilirsiniz. Güney Kore denizyolu nakliye kapsamında sunduğumuz denizyolu parsiyel taşımacılığı hizmetlerimiz, yükünüzün hasar görmeden ve güvenle taşımasını garantileyen Lashing konusunda da sizlere pratik çözümler sunmaktadır.
Güney Kore Limanları, Chinhae, Inch’on, Kunsan, Masan, Mokp’o, P’ohang, Pusan, Tonghae- hang, Ulsan, Yosu gümrük işlemlerini alıcınız adına gerçekleştiriyoruz. Güney Kore-Türkiye hattındaki lojistik faaliyetlerin büyük bölümünü oluşturan denizyolu taşımacılığında uzun yılların tecrübesine sahip olmakla birlikte modern çağın gereksinimleri doğrultusunda konteyner ekipmanlarımıza yatırım yapmaya devam etmekte, böylelikle Güney Kore gemi nakliye hizmetlerimizden karayolu üzerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilmekteyiz. Nakliyenin, soğuk tedarik zincirinin korunarak gerçekleştirilmesi zaruri olan durumlarda uzmanlığımıza güvenebileceğiniz gibi ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat yükleriniz için de DMG Transport ekibinden yardım alabilirsiniz. Detaylarla ve gümrük işlemlerini kapsayan sıkıcı evrak işlerinden kaynaklı sorun yaşamayacağınızdan emin bir şekilde sunduğumuz Güney Kore nakliye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Piyasanın en rekabetçi fiyatlarıyla çalışmakta ve ayrıca fiyat teklifini, firmanızın talepleri doğrultusunda size özel hazırlamaktayız.
Tüm ithalat ve ihracat faaliyetleriniz için bütçe dostu fiyatlar ve memnuniyet garantili, en güvenilir çözümleri sunduğumuz Kore parsiyel nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamız veya yalnızca bir telefonla ulaşmanız yeterli.