Hemen Ara

Kırgızistan Taşımacılık Fiyatları

Türkiye Kırgısiztan Arası Nakliye  Faaliyetlerimiz

Globalleşen Dünya koşulları ülkeler arası taşımacılığı önünü açmıştır. Özellikle ticari alanda faaliyet gösteren firmaların bu tarz lojistik faaliyetler gösteren firmalarla çalışması zorunlu hale gelmiştir. Firmamız uluslararası taşımacılık alanında kendini kanıtlamıştır. Bugüne kadar başta Kırgızistan olmak üzere birçok ülkeden ülkemizde veya ülkemizden diğer ülkelere uluslararası kargo faaliyetlerini üstlenmiştir. Firmamız bu faaliyetleri kapıdan kapıya kargo ile ve konteyner taşımacılığıyla karayolu taşımacılığından faydalanarak gerçekleştirmektedir.

 Kargo denilince akla genel anlamıyla bir ürünü ulusal bazda bir noktadan başta bir noktaya kapıya teslimat gelmektedir. Ancak uluslarası alandaki ticari faaliyetler kargo sektörünün büyümesini ve geniş bir ağa hizmet etmesini gerektirmiştir. Bu hususta firmamız, uluslararası kargo faaliyetlerini alıcı ve göndericinin büyük zahmetlere girmeden gerçekleştirmeyi üstlenmiştir. Yani basit kargo tanımında ki faaliyetlerin, uluslararası bazda zahmetsiz bir şekilde yapılması gerçekleştirilmektedir.

 Uluslararası Nakliyat Nedir?

 Ülkeler arası taşımacılık denilince ticari faaliyetler akla gelmektedir. Firmamız taşımacılık alanında donanımlı kadrosuyla ülkemizden Dünya’ya nakliyat faaliyetlerini konteyner ve kara yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmektedir. Bir malın veya ticari ürünün bir uluslararası ticari sözleşmeler niteliğinde taşınma faaliyet gösteren firmamız uluslararası nakliyat işini bu şekilde gerçekleştirmektedir. Ülkelerin ticari faaliyetlerini yerine getirmesi için gerekli olan taşımacılık işlemi genel olarak nakliyat işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

 Firmalar uluslararası nakliyat işlemlerini yerine getirmek için taşımacılık faaliyetlerini genel olarak kendileri yerine getirmemektedir. Bunun en büyük sebebi, nakliyat faaliyetlerinin yüksek maliyetli olması ve detaylı olmasından kaynaklanmaktadır. Uzun yıllardır nakliyat alanında kara yolu üzerinden kargo faaliyetleri gösteren firmamız, gerekli anlaşmalara uygun çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir.

 Uluslararası Kargo Faaliyetlerimiz Nelerdir?

 Uluslararası kargo faaliyetlerimiz nakliyat işlemleri ile gerçekleştirilmektedir. Ülkemizden Dünya’ya gönderilmesi gereken ürünlerin gerçek veya tüzel kişilerin taleplerine uygun gelişmektedir. Son yıllarda ticari faaliyetleri gelişen Kırgısiztan ve Türkiye arasındaki bu taşımacılık köprüsü de bu faaliyetlerle ile eksiksiz sunulmaktadır. Uzak doğu ve Orta Asya üzerinden üzerinden gelişen eksi baharat yolunun kara yollarında ki gelişmelerle tekrardan hareketlenmesi, hızlı ve zamanında kargo faaliyetleri gerçekleştirilmesinin önünü açmıştır. Bu imkanlardan en uygun şekilde yararlanarak kargo faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Uluslararası kargo faaliyetleri genel anlamıyla ülkeler arası anlaşmalar ve gümrük sözleşmelerine uygun olmadığı taktirde gerçekleştirilmesi imkansızdır. Bu koşulların uygun olarak yerine getirmek isteyen kişiler birçok kurum ve kuruluş ile bağlantıya geçmesi gerekmektedir. Firmamız taşımacılık hizmetleri kapsamında bu hizmetleri de gerçek ve tüzel kişilere sunarak zamanında, sorunsuz ve güvenilir kargo faaliyetlerinden uluslararası camiada firmamız aracılığıyla faydalanmaktadır.

 Uluslararası Kargo ve Nakliyatta Hangi Avantajları Sunuyoruz?

 Günümüzde en hızlı ve güvenilir taşımacılık konteyner ile kara yolları üzerinden yapılmaktadır. Bunun sebebi gelişen teknolojinin de katkısıyla, kara yollarında ki yolların eskisi gibi olmaması ve ülkelerin kontrollerinin doğru bir şekilde yapmasından kaynaklanmaktadır. Diğer bir tercih edilen taşımacılık modeli ise, tren veya deniz üzerinden yapılmaktadır. Firmamız gerekli olduğu durumlarda bu taşımacılık yöntemini kullansa da, tren ya da deniz yoluyla yapılan taşımacılık da zaman sorunun yaşanmaktadır. Hızlı ve güvenilir olarak sunduğumuz taşımacılık hizmetlerimiz en hızlı ve güvenilir şekilde belirlenip gerçekleştirilmektedir.

 Kişilere ya da firmalara sunduğumuz kargo ve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında piyasada sorunsuz hizmet gerçekleştiren nadir firmalardan olmaktayız. Bunun sebebi, profesyonel ekibimiz taşınacak mal veya ürünlerin, yola çıkmadan önce güvenli bir şekilde konteyner yerleştirmesi ve ardından yola çıkmasını sağlamaktadır. Bu işlemler yapılırken, müşterilerimizin ekonomik anlamda hizmet karşılığının dışında ücret ödemelerini de sağlamaktayız. Yani bir ürününü kara yolu üzerinden Kırgızistan’a göndermek isteyen müşterilerimiz ekstra çıkacak maliyetlerin sorumlusu değildir. Müşterilerimiz, hizmet için önceden piyasaya göre ekonomik olarak belirlenmiş maliyet dışında ödeme yapmaz.

 Kırgızistan Kargo Faaliyetlerimiz

 Uluslararası olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden biride kapıdan kapıya kargo faaliyeti olmaktadır. Bu kapsamda müşterilerimiz Kırgızistan nakliye hizmetlerimizi tercih edebilir. Kırgızistan’daki müşterilerine model ürün göndermek isteyen kişiler firmamızın kargo faaliyetinden yararlandığında, kapıdan kapıya sorunsuz taşımacılık hizmeti almış olur. Özellikle özel olarak gönderilmek isteyen ürünler içinde bu hizmet verilmektedir.

 Ülkemizden Kırgızistan’a ya da Kırgızistan’dan ülkemize ürünlerin başına gelmeden kapıdan kapıya kargo hizmeti sunmaktayız. Ayrıca hizmet kapsamında ürünlerin başına bir şey gelmemesi adına firmamız bünyesinde sigorta faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Göndericinin belirtiği şekilde hızlı gönderilmesi gereken ürünleri, uçak yoluyla ya da zaman problemi olmayan esnek zaman diliminde gönderilme gereken ürünleri daha ekonomik olarak kara yolu üzerinden göndermekteyiz.

 Kırgızistan Nakliye Fiyatları ve Faaliyetlerimiz

 ​​​​​​​

 Ülkemizden Kırgızistan’a kargo faaliyeti gösterdiğimiz gibi kapsamlı ürünler için, nakliye hizmeti de vermekteyiz. Hizmet kapsamında ürünlerin kapsadığı alana, kilosuna göre fiyatlarımızı belirlemekte ve en hızlı şekilde gitmesi gereken yere ulaştırmaktayız. Gelişen imkanlarında neticesinde gönderim yapılacak ürünler zarar görmeyecek şekilde paketlenerek konteyner içerisine yerleştirilir ve teslimat adresine gitmek için yola çıkar.

 Nakliyat faaliyetleri taşımacılık kapsamında birçok ülkeye gönderim sağlanmaktadır. Nakliye faaliyetleri için gerekli bilgiler daha önceden firmamıza verilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler kapsamında yurt dışına çıkacak ürünün cinsi

 Türkiye Kırgızistan Nakliye Nasıl Yapılır?

 Ülkemizde ve Dünya’da nakliye faaliyetleri deniz, hava ve kara yolu üzerinden yapılmaktadır. Bu faaliyetler arasında geçmişte en çok deniz yolu üzerinden yapılsa da, günümüzde ki kara yolu hizmetleri de önem kazanmıştır. Bu kapsamda firmamız Türkiye Kırgızistan nakliye hizmetlerini genel olarak kara yolu üzerinden konteyner ile gerçekleştirmektedir. Uluslararası faaliyetlerde devletlerin yaptığı incelemeler ve taşımacılık güvenliği için gerekli şartların oluşması firmamız güvencesi ile sağlanmaktadır.

 Türkiye Kırgızistan arası yapılan taşımacılıkta yol boyunca birçok ülke sınırından geçilmektedir. Her ülke sınırında yapılan denetimler için gerekli belgelerin hazırlanması firmamız tarafından önceden yapılmaktadır. Bu hazırlanan belgeler sayesinde sorunsuz bir taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmiş olur. Türkiye ve Kırgızistan arasında ki kara yolunun gelişmiş olmasından kaynaklı en hızlı şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Kara yolu taşımacılığının avantajları bu kapsamda kullanılıp nakliye faaliyeti yerine getirilmiş olur.

 Karayolu Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

 Uluslararası taşımacılık işlemleri için birçok yol kullanılmaktadır. Bu yollarından en avantajlısı günümüzde kara yolu taşımacılığı olmaktadır. Ayrıca kara yolu taşımacılığı üzerinden gerçekleştirilen faaliyetler hızlı olduğu kadar göndericinin üzerine aldığı yükü de hafifletmektedir. Örneğin deniz yolu üzerinden gerçekleştirilen faaliyetlerde göndericinin birçok belge ve anlaşma imzalaması gerekmektedir. Ancak kara yolu taşımacılığında bu belge yükü olabildiğince minimize edilmiştir.

 Kara yolu taşımacılığında hazırlanması gereken belgeleri, firmamız gönderici ve alıcı için önceden hazırlar ve ürün gönderimi yapacak firma tarafından kontrol edildikten sonra hazırlanan gönderici belgesiyle gönderim sağlanır. Bu yüzden nakliye gönderimi yapılmadan önce doğru firmalarla anlaşmak, göndericinin ve alının haklarını korumak adına önemlidir. Firmamız Kırgısiztan sınırlarına giren malların ülke içinde sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi sağlanır. Bu kapsamda kırgızistan nakliye firmaları ile de firmamız daha önceden yaptığı anlaşmalar sayesinde güvenilir taşımacık gerçekleştirmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir