Hemen Ara

Kırgızistan Nakliye

Türkiye-Kırgızistan lojistik hattındaki tüm nakliyat operasyonlarınız için çözüm ortaklığı sunan DMG Transport, deneyimi ve teknik yeterliliğiyle tüm ithalat ve ihracat faaliyetlerinize yönelik uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Karayolu nakliyatı ile boyut ve ağırlık fark etmeden, ağır yük taşımacılığı da dâhil her tip hammadde, ürün ve ekipmanı Kırgızistan’a taşıyor ve Kırgızistan’dan ülkeye getirmek istediğiniz yükler için sorunsuz transport çözümleri sunuyoruz. Denizyolu, demiryolu ve havayolu taşımacılığı hizmetlerimizle Asya’nın dört bir yanına, Ortadoğu ülkelerinden Avrupa’ya kadar yüzlerce destinasyona nakliyat yapan firmamız Kırgızistan nakliye hizmetlerinde size özel hizmet planlamaları yapmakta ve fiyat teklifini de firmanızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hazırlamaktadır.

İthalat ve ihracat faaliyetlerinizin niteliğine göre farklı uzunluk ve iç hacimli tırlardan oluşan filomuzla verdiğimiz Kırgızistan nakliye hizmetlerimizden sigortalı ve teminatlı nakliyat seçenekleriyle de yararlanabilirsiniz. Geniş iletim ağımız ekipman, ağır yük, hammadde ve ürünlerinizin teslimat noktası neresi olursa olsun tam vaktinde ulaştırılmasını sağlamakta, Kırgızistan-Türkiye lojistik hattındaki tüm nakliyat işlemleriniz için ekonomik çözümler sunmaktayız. Uluslararası nakliyat alanında uzun yıllardır çalışan ve edindiği deneyimle sizlere sorunsuz, tam anlamıyla profesyonel çözümler sunan ekibimizin yapacağı planlama ile proje taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanabilir ve nakliyata ilişkin tüm süreçlerin önceden planlandığı bu hizmetlerle nakliyatın dahil olduğu ticari faaliyetlerinizi en avantajlı fiyatlarla yürütebilirsiniz. Sigortalı Kırgızistan nakliyat hizmetlerimizle taşınan mal ve ürünlerin hasar görmesine ilişkin riskleri poliçeniz kapsamında teminat altına alabilir, uzman ekibimizden kendi poliçenize ilişkin yapılandırma ve nakliyat hizmetleri konusunda yardım alabilirsiniz.

Kırgızistan nakliyat ve tüm diğer uluslararası taşımacılık hizmetlerimize ilişkin sorularınız için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi almak ve nakliyat süreçlerinin planlanmasına dair danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için ekibimizden yardım alabilirsiniz.