Hemen Ara

Kenya Nakliye

İthalat ve ihracat faaliyetleriniz için her zaman en güvenilir çözümleri sunan DMG Transport, Kenyanakliye hizmetleri kapsamında karayolu ve denizyoluyla her nitelikte yükü nakliye ile ilgili hiçbir problem yaşamayacağınızı taahhüt ederek taşımaktadır. Deneyimimizle uluslararası nakliye sektörünün güven veren markalar arasında yer alırken, her ölçekten işletmeye Kenya-Türkiye – Türkiye Kenya lojistik ve nakliye hattımız üzerinden ithalat ve ihracat mallarını makul fiyatlarla nakliye etme fırsatı sunuyoruz. Taşıma yetkileri, CMR sigortalı uluslararası nakliye faaliyetleri ve deneyimli ekibimizle her nitelikte yükü firmanıza özel nakliye planlamalarıyla Kenya’nın her yerine taşıyor ve ithalat ürünlerinizi kısa sürede ülkeye getiriyoruz. Kenya Mombasa Liman Gümrük işlemleri ve evrak işlerinden kaynaklı gecikmeleri dert etmenize gerek bırakmayan uzman ekibimiz Kenya konteyner nakliye hizmetlerimizde tüm detayların üzerinden geçer ve yükünüzü hiçbir gecikme olmaksızın, önceden belirlenen zamanda istediğiniz noktaya iletir.

Afrika kıtasında bulunan Kenya’nın başlıca limanları; Mombasa limanıdır. Mombasa denizyolu nakliyesinde transit süremiz 25-28 gün olarak teslimat gerekleştirebiliriz

Uluslararası nakliye sektöründeki deneyimimizle Kenya-Türkiye lojistik hattındaki bütün hammadde, iş makinası, sanayi maddeleri, yaş ve kuru sebze-meyve, dondurulmuş gıda türevi ürünlerinizi taşımaktayız. Kenya Denizyolu nakliye hizmetlerimizde sahip olduğunuz geniş filo ağır yük taşımacılığı kapsamında giren, standart dışı boyut ve ağırlıktaki yüklerinizin de güvenle ve en hızlı şekilde taşınmasını sağlar. Kenya parsiyel nakliye hizmetlerimiz dâhilinde denizyolu taşımacılığı seçenekleriyle sigortalı nakliye imkânıyla ihracat ve ithalat yüklerinizi taşıtabilir, verdiğimiz Lashing hizmetleri sayesinde denizyoluyla nakliye esnasında yükün hiçbir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Açık yük nakliyesi, konteyner taşımacılığı, soğuk zincir korunarak gerçekleştirilen her türlü gıda, tıbbi ürün, kimyevi madde ve türevi ürünlerin nakliyatı gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda Kenya nakliye hizmeti veriyoruz.

Kenya-Türkiye gemi konteyner taşımacılığı hattındaki bütün nakliye işlemleriniz için çözüm ortaklığı ve güvenilir hizmetler sunan DMG Transport ayrıcalığından faydalanmak ve cazip fiyatlarımızı değerlendirmek üzere hizmet almak için tecrübeli ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.