Hemen Ara

Kazakistan Nakliye

Nakliyat konusundaki uzmanlığımız ve kurumsal çözüm ortaklığını hedef alan profesyonel hizmet anlayışımızla Kazakistan nakliye hizmetlerimizde sizlere problemsiz, dakik ve bütçenizden tasarruf imkânı sağlayan hizmetler sunuyoruz. Karayolu nakliyatında sahip olduğumuz geniş iletim ağı ve her türden yükün sorunsuz şekilde istenen noktaya teslim edilmesini sağlayan filomuz sayesinde Türkiye-Kazakistan lojistik hattındaki tüm ithalat ve ihracat faaliyetlerinize uygun hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. İthalat ve ihracat taşımalarında tam kapsamlı nakliyat hizmetleri sunan DMG Transport, Kazakistan’a göndereceğiniz veya getireceğiniz tüm mal ve hammaddelerde teminatlı ve sigortalı taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Ağır yük taşımacılığı da dâhil olmak üzere karayolu ve denizyoluyla her nitelikte ve ölçekteki nakliyat talebinizi karşılayabilecek altyapı yeterliliğine ve sektör deneyimine sahibiz.

Tır, kamyon ve konteyner taşımacılığındaki deneyimizle karayolu nakliyatı kapsamındaki Türkiye-Kazakistan lojistik hattındaki operasyonlarınız için proje taşımacılığı hizmetleri sunan DMG Transport ayrıca Lashing işlemleri de kapsayacak şekilde denizyolu taşımacılığında da deneyimini, sektörün en avantajlı fiyatlarıyla buluşturarak hizmetinize sunmaktadır. Düşük metraj ve tonajlı yüklerinizin Kazakistan’a taşınması, Kazakistan’dan ülkemize getirilmesine ilişkin tüm Kazakistan nakliyat hizmetlerimizde sizleri karmaşık belge ve gümrük işlemleriyle uğraşmıyor, herhangi bir sorun yaşamanıza izin vermeden bu tür formaliteleri uzman ekibimizle problemsiz biçimde hallediyoruz. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığına ilişkin tüm taleplerinize güven veren, avantajlı fiyatlara sahip hizmetlerle yanıt veren DMG Transport Kazakistan-Türkiye lojistik hattındaki operasyonlarınız için firmanıza özel, esnek ve memnuniyetinizi garanti edecek kalite seviyesinde çözümler sağlamaktadır.

Kazakistan nakliye hizmetlerimizle ilgili fiyat teklifi istemek, planlama ve teknik danışmanlık gibi talepleriniz için profesyonellerden oluşan ekibimizden dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Tüm sorularınız ve bilgi talepleriniz için telefonla ya da sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterli.