Hemen Ara

Katar Nakliye

Dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyan ve tüm müşterilerine memnuniyet garantisi verecek profesyonelliğe sahip olan DMG Transport, Katar nakliye hizmetleri kapsamında okyanus ötesi lojistik operasyonlarınız için de güvenilir çözümler sunmayı sürdürüyor. Ekonomik anlamda en avantajlı teklifleri, sorunsuz nakliye kolaylığıyla buluşturan lojistik çözümler sunmakla birlikte Türkiye-Katar nakliye hattında tüm nitelik ve nicelikteki nakliye talebinizi karşılamaktayız.

Taşımacılık sektöründe edindiğimiz deneyim ve ara vermeden yaptığımız yatırımlarla Katar gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında sizlere her tip yükün sorunsuz taşıma garantisi veriyor, standart dışı ağırlık ve hacimdeki yüklerinizi de aynı güvenilir lojistik hizmetlerle taşıyoruz. İş makinası, boru hattı, vinç gibi ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat yüklerinizden yaş ve kuru sebze-meyve, dondurulmuş gıda ürünlerine kadar her nitelik ve nicelikteki yükün ülkemize veya Katar denizyolu nakliyesi için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Katar ülkesine ait başlıca limanlar; Doha limanı ve Hamad limanıdır. Doha denizyolu nakliyesi ortalama transit süremiz 12-14 gün olarak gerçekleşmektedir.

Uluslararası nakliye sektörünün güvenilir isimleri arasında yer almamızı sağlayan hizmet kalitemiz sayesinde Katar parsiyel nakliye hizmetlerimizde memnuniyetinizi garanti ediyor, sektörün en avantajlı fiyatlarını değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Uzman ekibimiz ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyesine ilişkin tüm organize lojistik operasyonunu önceden, talepleriniz ve nakliyesi yapılacak yükün özellikleri doğrultusunda size özel şekilde planlar. Bu planlama sayesinde Katar-Türkiye lojistik ve nakliye hattında taşınacak yükün en kısa sürede ve ekonomik biçimde nakliyesi sağlanır.

Firmamız Katar nakliye fiyatları konusunda oldukça makul fiyatlar verebilmekte ve hizmetlerinde sadece lojistik operasyon sürecinin planlanmasında aktif olarak görev almakla kalmaz, bizzat sahada görev yapan teknik ekibiyle nakliyatı gerçekleştirilen yükünüzü sürekli denetim altında tutar. Yüklemeden varış noktasında kadar konteynerin nakliyesinin her aşamasında kontrolü elden bırakmayarak, firmanızın lojistik operasyonunda hiçbir pürüz çıkmaması ve nakliyenin belirlenen zaman zarfında tamamlanması sağlanır. Katar konteyner nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bir telefon açmanız yeterli.