Hemen Ara

Japonya Nakliye

Kuzey Avrupa’nın en önemli ticaret merkezlerinden olan Japonya’yı içeren tüm ithalat ve ihracat faaliyetleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz Japonya nakliye hizmetleri sunan DMG Transport, sektörün en güvenilir uluslararası nakliye hizmetlerinden makul fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyor. Karayolu, denizyolu ve havayoluyla ülkeye yapacağınız tüm ihracat ve Japonya’dan ülkemize yapacağınız tüm ithalat operasyonlarında güvenle tercih edebileceğiniz lojistik çözümler ve uluslararası nakliye sektöründeki yılların deneyimiyle sizlere memnuniyetinizi esas alan tam anlamıyla profesyonel hizmetler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz CMR sigortalı gönderim seçenekleriyle birlikte her tür ithalat ve ihracat yükünüzü, hızlı bir şekilde ve sorun yaşanmaksızın dilediğiniz adrese iletmek üzere firmanıza özel nakliye planlamaları yapar. Saha ekibimizin uzmanlığı ve modern teknolojiye tam entegre nakliye araçlarımız sayesinde yükünüz, yüksek maliyetleri dert etmenize gerek olmaksızın en ekonomik şekilde taşınır.
Japonya’nın başlıca limanları; Tokyo limanı, Kobe limanı, Nagoya limanı, Yokohama limanı, Osaka limanı, Hakata limanı, Hiroshima limanı, Tomakomai limanı, Moji limanıdır. Denizyolu nakliyesi transit süremiz ortalama 40 gündür.
Müşteri memnuniyetini esas aldığımız uluslararası nakliye hizmetlerimizin en önem verdiklerimiz arasında yer alan Japonya gemi nakliye hizmetlerimizle standart dışı boyutlara ve ağırlığa sahip ağır yük kapsamındaki gönderileriniz karayolu veya denizyoluyla tanışır. Karayolu nakliyatında görev alan tır filomuz Türkiye-Japonya – Japonya Türkiye lojistik ve Nakliye hattında taşınacak tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi hasarsız ve tam vaktinde adrese ulaştırabilecek kapasite ve niteliktedir. Yaş ve kuru sebze-meyve nakliyatından iş makinalarına, soğuk hava zincirinin korunması zaruri olan sevkiyatlardan kimyasal maddelere kadar her nitelik ve nicelikteki yükü, güvenle tercih edebileceğiniz Japonya denizyolu nakliye hizmetlerimizle taşıyoruz. Lashing dâhil olmak üzere uluslararası nakliyenin en çok tercih edilen seçeneklerinden olan denizyolu parsiyel taşımacılığıyla mal ve ürünlerinizin en ekonomik şekilde taşınmasını sağlamak üzere ekibimizden yardım almanız yeterli.
Firmanıza özel nakliye planlaması yaptığımız ve fiyat teklifi hazırladığımız Japonya nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için telefon açmanız yeterli.