Hemen Ara

İtalya Nakliye

Türkiye-İtalya hattındaki uzun yılların deneyimiyle lojistik çözümler sunan DMG Transport her ölçek ve nitelikte; ithalat ve ihracat faaliyetiniz için memnuniyet garantili nakliye hizmetleri vermektedir. İtalya nakliye hizmetlerimiz kapsamında karayolu taşımacılığını hızlı ve güvenilir hale getiren, modern çağın gereksinimleri düşünülerek AB standartları doğrultusunda entegrasyonu tamamlanmış tır filomuzdan yararlanabilir veya Lashing dâhil olmak üzere nakliyat ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunduğumuz denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. İtalya nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ağır yük kategorisinde olan standart dışı boyut ve ağırlık yükler de dâhil, ithalat ve ihracat faaliyetlerine konu olan her tür yükün nakliyatını yapmaktayız. İtalya’nın her noktasına teslimat yapabilecek kadar geniş bir iletim ağına sahip olan firmamız, karayolu nakliyatının yanı sıra Ro-Ro bağlantılı denizyolu nakliyatı da gerçekleştirmektedir.

Her boyut ve ağırlıkta yükü sorunsuz şekilde taşıyabilecek nitelikteki tırlardan oluşan filomuz ithalat ve ihracat yüklerinizi karayolundan, liman çıkışlı Ro-Ro gemileriyle denizyolu üzerinden belirlenen zaman çizelgesine bağlı kalacak şekilde taşır. İtalya nakliye hizmetlerimiz kapsamında kapıya teslimat yapmanın yanı sıra iş makinalarından şantiye ekipmanlarına kadar her tür ağır yükü de talepleriniz doğrultusunda ülkeye taşıyor ve İtalya’nın dört bir yanından ülkemize getiriyoruz. CMR sigorta kapsamında ithalat ve ihracat mallarınızın uluslararası nakliyat sigortası güvencesiyle taşımanız doğrultusunda bu alanda uzun zamandır çalışan, deneyimli ekibimiz sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri de vermektedir. İtalya-Türkiye lojistik hattımız her çeşit yükün sorunsuz, asgari süre zarfında ve güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

Piyasanın en avantajlı fiyat seçenekleriyle ve profesyonel hizmet anlayışıyla sorunsuz teslimat ilkesiyle sunduğumuz İtalya nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve fiyat teklifi almak üzere hafta içi her gün ekibimize telefon açabilir veya web sitemizin iletişim sayfasından bizimle irtibat kurabilirsiniz.