Hemen Ara

İsrail – Türkiye Nakliye Faaliyetlerimiz

DMG Transport uluslararası nakliyat konusunda uzun yıllardır en güvenilir ve en iyi hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır.

 Dünya çapında gün geçtikçe artan ticaret hacmi ve mal hareketlerinin çeşitlenmesi sonucu ürünlerin konsolidasyonunu zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır. Bu noktada konteyner taşımacılığının önemi ciddi ölçüde ortaya çıkmaktadır. Dünya genelinde pek çok ülkeye gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde İsrail’e de avantajlı fiyatlarımız ile sürdürmekteyiz.

 İsrail – Türkiye , Türkiye – İsrail Hattındaki Lojistik Nakliye Faaliyetlerimiz

 İsrail ve Türkiye hattındaki lojistik nakliye faaliyetlerimizi modern çağın gerektirdiği tüm koşulları gerçekleştirerek yerine getirmekteyiz. Çağın getirdiği tüm yeniliklere uyum sağlayacak nitelikteki gerekli yatırımları yaparak birlikte çalıştığımız firmalara en avantajlı olabilecek fiyatlandırmaları hizmet kapsamımızda sunmaktayız.

 İsrail denizyolu nakliye hizmetinde birlikte çalışmalarımızı sürdürdüğümüz profesyonel ekimiz yılların deneyimi ile müşterilerimizin ihtiyacı olan her konuda gerekli desteği sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında gümrük işlemleri, yetki belgeleri, tüm evrak işlemleri ve İsrail nakliye sırasında gerekli olan tüm detaylar ile hassasiyet ile ilgilenilmekte doğru planlama ile müşterilerimizin nakliye sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmaları engellenmektedir.

 İsrail Konteyner Taşımacılığı Faaliyetlerimiz

 İsrail’in başlıca limanları olan Ashdod limanı ve Haifa limanıdır. Ashdod limanına deniz yolu nakliye transit süremiz 10 gün içerisinde hava müsaadeli olarak teslimatları gerçekleştirmekteyiz. Diğer destinasyonlar da ise teslimat süreleri 5 güne kadar inebilmektedir.

 Deneyimlerimizi kaliteli hizmet anlayışımız ile bütünleştirerek uluslararası karayolu ve denizyolu İsrail nakliye konusunda tüm tecrübelerimizi değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 İsrail gemi nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin talepleri, taşınan yükün niteliği ve nakliye şekline göre planlamalar yapılmakta ve tüm süreç sorunsuz şekilde yürütülmektedir.

 Uluslararası konteyner taşımacılığında uzmanlığımız ile bütünleşen hizmet anlayışımız çerçevesince açık yük nakliyatında, kimyevi maddelerin denizyolu ya da karayolu ile İsrail’e sevkiyatı veya İsrail’den ülkemize getirilmesinde kuru ve yaş sebze – meyve taşımacılığına değin geniş bir hizmet anlayışıyla İsrail parsiyel nakliye hizmetimiz deneyim ve uzmanlığımız ile güvenle sürdürülmektedir.

 Uluslararası Nakliye İşlemlerinde Yarattığımız Fark

 Denizyolu taşımacılığı alanındaki hizmetlerimiz çerçevesinde sunduğumuz Lasting hizmetleri kapsamında İsrail – Türkiye, Türkiye – İsrail nakliye hattındaki tüm ithalat ve ihracat yüklerin hasarsız şekilde taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

 Denizyolu ve karayolu nakliyesinde sigortalı uluslararası taşımacılık hizmetlerimizden son derece avantajlı fiyatlar ile yararlanılması sağlanmaktadır.

 Karayolu taşımacılığında ise sahip olduğumuz tır filomuzun genişliği ve modern çağın gerektirdiği tüm donanımlar sağlanarak entegrasyonu gerçekleştirilmiş tırlarımız sayesinde İsrail’e ağır yük taşımacılığı yapmakta standart dışı boyutlarda ve ağırlıkta olan yükleri en ekonomik koşullarda taşımakta ve güvenilir çözüm yolları sunmaktayız.

 Nakliyesinin gerçekleştirilmesini istediğiniz ithalat ve ihracat yüklerinizin İsrail’e nakliyesini deneyimli ekibimiz ve donanımlı tırlarımız ya da deniz yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

 Firmanıza özel olarak hizmet verilmesini istediğiniz tüm konular ile ilgili olarak bizlere telefon ile ulaşabilir. İhtiyacınız olan danışmanlık hizmetini profesyonel ekibimizden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 Firmanıza yönelik olarak özel fiyat teklifi hazırlanmasını sağlayabilir uzman kadromuzdan her türlü sorunuza kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir