Hemen Ara

İsrail Nakliye Seçeneklerimizle Tanışın

Uluslararası nakliyat kategorisinde çözüm üreten firmamız, konteyner taşımacılık sektöründe güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Paketleme, taşıma ve zamanında teslimat konularında deneyimliyiz. 7/24 konteyner taşıma hizmeti için bizi arayabilirsiniz. İsrail nakliye işlemlerinde, uluslararası prosedüre uygun şekilde, yükleriniz güvenle taşınmaktadır.

 Taşıma Hizmetimizin Temel Prensipleri

 1- Taşınacak malın paketlenmesinde, ürünün temel özellikleri dikkate alınmaktadır. Ürünün özelliklerine uygun şekilde paketleme yapılmaktadır.

 2- Fiyat teklif işlemlerinde anlık çözüm üretiyoruz. Online üzerinden, taşıma esnasında yükünüzü takip edebilirsiniz.

 3- Online çözüm seçenekleriyle zamanı en iyi şekilde kullanıyoruz. Hızlı, etkili ve pratik yöntemlerimiz sayesinde zaman kaybı yaşamadan bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 4- İthalat konusunda bütün bilgileri müşterimize sunuyoruz. Taşıma işlemi ile ilgili konularda bilgilendirme işlemi gerçekleştiriyoruz.

 5- limandan limana taşımacılığın yanı sıra kapıdan kapıya taşıma seçeneklerini güncel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Her iki yöntem konusunda ayrıntılı bilgi sunuyoruz.

 6- Gemi programı hakkında genel bilgilendirme işlemi gerçekleştiriyoruz. Gemilerin özellikleri, taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdikleri ve teslimatın nasıl gerçekleştirildiği, ayrıntılı bir şekilde ifade edilmektedir.

 7- Rota seçiminde yardımcı oluyoruz. Bu konuda avantajlı seçenekler sunuyoruz. Esnek rota tercihi konusunda da yardımcı oluyoruz. En kısa sürede teslimatı gerçekleştirmek için en uygun rota seçimi gerçekleştiriyoruz.

 8- Mobil çözüm seçenekleriyle, taşınan malınızı online takip edin. Rezervasyon, gemi takibi ve daha bir çok seçenek, online çözüm seçeneklerinde sizleri bekliyor. Bu konuda deneyimli eleman kadromuz yardımcı oluyor.

 Profesyonel elemanlarla güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmamız, pratik konteyner taşıma hizmeti sunuyor. Bu kategoride güncel verileri takip ederek hizmet kalitemizi yenilemeye devam ediyoruz. Taşıma programımızda uçak ve kara yolu seçeneklerimiz de mevcuttur. Uçak kargo işlemleri ve kara yolu işlemleri, resmi prosedüre uygun şekilde gerçekleşmektedir.

 Pratik ve Kolay Seçenekler Sizleri Bekliyor

 Konteyner gemileri ile İsrail’e yük taşımak istediğiniz zaman bizi aramanız yeterlidir. Rezervasyon, fiyat ve gemi konteyner seçimi işlemi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyeti çalışma prensibi haline getiren ekibimiz, İsrail nakliye işlemlerinde disiplinli bir şekilde hareket etmektedir. Gümrük işleri

 Uluslararası Çözüm Seçenekleriyle Tanışın

 Ülkeden ülkeye taşıma hizmetinde, limandan limana veya evden eve teslimat seçenekleri tercih edilmektedir. Bu aşamada teslim edilecek ürünün teslimat rotası belirlenmektedir. Gümrük işlemlerinin yanı sıra teslim edilecek ürünün sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi de önemli bir konudur.

 Limandan teslim alınan ve adrese teslim edilmesi gereken yükler, profesyonel ekipler tarafından gerçekleşmektedir. Limandan alınan yükler, kapalı kasa araçlarla teslim edilmesi gereken adrese gönderilmektedir. Bu işlem esnasında eşyanın özelliğine uygun şekilde istifleme işlemi yapılmaktadır. Bütün hava koşullarında teslimat gerçekleştiren firmamız, söz verilen zamanda paket teslimatı gerçekleştirmektedir.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir