Hemen Ara

İran Nakliye

Memnuniyetinizi ön planda tuttuğumuz ve firmanızın ithalat ve ihracat yüklerini hiçbir sorun yaşamadan taşımanızı sağladığımız İrannakliye hizmetlerimizle her nitelik, tonaj ve hacimde mal ve ürünü taşıyoruz. İrannakliye hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz miktardaki yükü Türkiye-İran lojistik ve nakliye hattımızdaki geniş tır filomuzla karayolu veya Lashing hizmetleri de dâhil olmak üzere denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ekspres teslimat seçeneğiyle zamanın kritik olduğu nakliyatlarda yükünüzü hızlı ve sağlam bir şekilde dilediğiniz adrese ulaştırıyor, İran nakliye hizmetlerimizde sizlere her zaman firmanıza özel fiyat teklifi hazırlayarak bütçenizden maksimum miktarda tasarruf etme fırsatı sunuyoruz. Nakliye sürecinin baştan sona planlayan deneyimli ekibimiz İran parsiyel nakliye hizmetlerimizden mümkün olan en makul fiyatlarla yararlanmanız için size en avantajlı hizmet seçenekleriyle yardımcı olmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ve çözüm ortaklığı prensibiyle yıllardır uluslararası nakliye sektöründe faaliyet gösteren ve bugün en güvenilir markalar arasına adını yazdıran DMG Transport tüm nakliye ihtiyaçlarınız için karayolu ve denizyolu taşımacılığı çözümleri sunmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin uyguladığı ambargo sebebi ile İran gemi nakliye hizmetini Dubai üzerinden gerçekleştiriyoruz. Kuru ve yaş sebze-meyve, donmuş gıda, şantiye malzemeleri, ağır yük makinaları, kimyevi madde, ithalat ve ihracat ürünü, her tür hammadde ve tüm diğer nakliyat taleplerinizi karşılayabilecek özellikte İran bazargan aktarma sahasında gerçekleştirdiğimiz taşımacılık maliyetleri en aza indirgemiş, daha hızlı ve sorunsuz hale getirmiştir. Tır ve konteyner taşımacılığı bu tür alternatiflerine sahibiz. Uzman ekibimiz uluslararası acente ağımız İran bazargan bölge ofisimiz nakliyenin her alanında senelerdir çalışan ve tecrübe sahibi profesyonellerden oluşmakta, böylelikle İran nakliye hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Farklı boyutlarda ve tonajlarda taşımacılık yapmaya müsait geniş tır filomuzla karayolu taşımacılığı veya Lashing hizmetleri de dâhil, denizyolu nakliyatıyla ithalat ve ihracat yüklerinizi taşımak için deneyimli ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

İran-Türkiye – Türkiye İran ile sağladığı işbirliği lojistik hattında sunduğumuz uluslararası nakliye hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi ve firmanıza özel hazırlanacak fiyat teklifi için hafta içi sadece bir telefonla bize ulaşabilir veya iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.